Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MELOVIN пригадав, як його знімала на телефон провідниця, поки він спав

Український артист розповів про неприємну ситуацію у поїзді.

Співак MELOVIN та представник України на "Євробаченні-2018", який випустив нещодавно танцювальний англомовний сингл, розповів цікаві історії, які з ним траплялися у потязі, йдеться у "Світському житті".

Виконавець пригадав, як одного разу він зі своїм адміністратором поспішав на потяг до Одеси. Вони бігли за потягом, їм відкрили двері і вони намагалися залізти до нього.

"Нам на ходу відкрили дверцята і жіночка, яка керувала потягом, почала допомагати нам піднімати сумки. Мій адміністратор падає на коліна на сходинках, бо не може піднятися із сумками, а я взагалі не можу залізти. Це було весело", - поділився артист.

Також MELOVIN пригадав не дуже приємну історію, коли під час сну в купе його знімала на телефон провідниця.

ВідеоМelovin зізнався, наскільки збільшив гонорари після Євробачення

Костянтин Бочаров пригадав смішні історії, пов’язані з потягами. Наприклад, якось провідниця почала знімати на телефон, як співак зі своєю командою просто…спить. Мelovin також зізнався, наскільки збільшив гонорари після Євробачення. 

Мelovin зізнався, наскільки збільшив гонорари після Євробачення

"Провідниця зайшла з телефоном і почала знімати нас, коли ми спали. Це була неприємна ситуація. Тепер я завжди замикаю двері, хоча я не люблю замикати, тому що люблю свіже повітря", - зауважив артист.

Після участі у "Євробаченні-2018" у MELOVIN збільшилася кількість фанатів, тому Катя Осадча запитала, чи збільшив він свій гонорар.

"Збільшив. Я не такий нахаба, щоб піднімати прям дуже вгору гонорар, але трішки підняв – на 30-40 відсотків", - відповів артист.

Нагадаємо, MELOVIN показав своїм підписникам в Instagram мотороше відео, на якому йому проколюють ніс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції