Кім Чен Ин подарував двох собак президенту Південної Кореї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ці собаки особливої північнокорейської породи Пхунсан.

Лідер КНДР Кім Чен Ин подарував президенту Південної Кореї Мун Чже Іну двох собак породи Пхунсан – рідкісної породи мисливських собак, які були виведені у Північній Кореї.

Собак передали у четвер, 27 вересня, у селищі Пханмунджом на кордоні обох Корей у демілітаризованій зоні, передає Reuters.

Обидві собаки будуть жити разом із першою собакою Південної Кореї – Торі, яку президент країни взяв із притулку у липні минулого року. Мун Чже Ін відомий своєю любов’ю до тварин.

Це вже не вперше, коли лідер КНДР дарує своєму колезі з Півдня пару собак Пхунсан. У 2000 році тодішній очільник Північної Кореї Кім Чен Ір після спільного саміту із президентом Південної Кореї Кім Де Чжуном теж подарував йому собак.

Собаки породи Пхунсан є рідкісним видом, який був виведений у КНДР і майже невідомий за її кордонами. Цей вид було виведено від північнокорейських вовків, вони відомі своєї вірністю та витривалістю, інколи з собаками Пхунсан полюють на тигрів.

ВідеоЛідери двох Корей домовились про зниження напруги між країнами та зменшення небезпеки війни

Мун Чже Ин та Кім Чен Ин підписали спільну заяву за результатами саміту у Пхеньяні. Також представники військових відомств двох Корей підписали домовленість про зниження напруги між країнами та зменшення небезпеки війни. Кім Чен Ин погодився назавжди демонтувати ядерний полігон та згорнути свою ядерну програму у присутності іноземних експертів, якщо США підуть на зустрічні кроки. 

Лідери двох Корей домовились про зниження напруги між країнами та зменшення небезпеки війни

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції