Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MONATIK показав свій напрочуд чуттєвий сон у романтичному кліпі

MONATIK показав свій напрочуд чуттєвий сон у романтичному кліпі

Мультиартист представив відео на трек "Сильно".

Співак, суддя проєкту "Голос країни-10" Дмитро Монатік, який записав гімн вокального шоу з учасниками своєї команди, порадував фанів випуском нової роботи.

Мультиартист представив неймовірно ніжне відео на трек "Сильно", який увійшов до третього сольного альбому "LOVE IT ритм". Знімання відео відбувалися у Києві, режисеркою виступила Таню Муіньо.

Головну роль у кліпі зіграла відома модель Анна Шуть, яка перед зніманнями проходила спеціальну підготовку з акробатами.

"Коли сильно кохаєш, іноді здається, що потрапив в найгарніший сон. Настільки легкий, що перед тим, як до нього потрапити, не доводиться застосовувати прийоми, які давно не працюють. На зразок підрахунку овець ... На це просто немає часу ... Він охоче зникає або зупиняється ... Часу немає ... Або його стає так багато, що він втрачає значущість і забуваєш про його існування ... Як же прекрасно навіть прокинувшись, зрозуміти, що сон був лише злегка гіперболізований своїми барвами і відсутністю гравітації - все інше відбувається наяву. Ця робота саме про це відчуття. Падіння вгору. Падіння в космос, ім'я якому кохання", - прокоментував роботу Дмитро.

Нагадаємо, що минулого тижня MONATIK з дружиною стали гостями престижної музичної премії Brit Awards. Співак став єдиним українським артистом, якого запросили на церемонію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції