MONATIK вперше прокоментував розрив стосунків з Lida Lee і Ніно

MONATIK вперше прокоментував розрив стосунків з Lida Lee і Ніно

Фото: instagram.com/monatik_official

Артист запевнив, що так краще для всіх.

Український мультиартист та експродюсер співачок Lida Lee і Ніно MONATIK вперше прокоментував припинення співпраці з артистками.

Як зазначив Дмитро Монатік, він приймає вибір артиста бути вільним і зауважив, що вони розійшлись мирно, по-дружньому.

"Це для мене була перша практика продюсування. Я так само артист, я знаю, що таке для артиста, коли якісь продюсерські стосунки стають трішечки складнішними. Я ж розумію, що вони вільні артисти, що вони хочуть творити, вони бачать світ як їм хочеться. Я це приймаю. Я чітко розумію, що це для нас на краще. Ми дуже легко, по-дружньому розійшлись", - запевнив Монатік, йдеться у "Зірковому шляху".

Lida Lee, MONATIK та Ніно / Фото: instagram.com/monatik_official

Lida Lee і Ніно навіть виступили на нещодавньому концерті Монатіка, який минув у КВЦ Парковий. Дмитро зізнався, що як і раніше, переживає за своїх експідопічних і продовжить давати їм поради. Стосовно матеріалу, який виконавиці створили разом з Монатіком, експродюсер залишив його артисткам.

"Я, так само як і раніше, переживаю за них, даю поради і буду це робити. Все що було напрацьовано, залишається у них. У нас є певні домовленості, але вони зовсім не жорсткі. Вони мають свободу і роблять все, що хочуть. Я цьому дуже тішуся", - зізнався Монатік.

Щодо того, хто зробив перший крок до припинення співпраці, то Дмитро відповів так:

"Сіли у нас в офісі, я поставив запитання, сказав: "Може, нам вже варто припинити контракт?". В принципі, ніхто не відмовився. Всі подумали і сказали: "Чому ні". Тому що кожен артист розуміє, що свобода – це клас", - пояснив Дмитро.

Нагадаємо, що у середині липня Дмитро Монатік приголомшив новиною, що через рік співпраці вирішив припинити робочі стосунки зі своїми підопічними Lida Lee і Ніно. Він повідомив, що вони розійшлися добрими друзями і підтримуватимуть одне одного.

Повʼязані теми:

Наступна публікація