Мультиартист Monatik зняв барвистий танцювальний кліп в Одесі

Музикант представив відео на трек "Кружит".

Сьогодні мультиартист Monatik показав довгоочікувану візуалізацію трека "Кружит", який увійшов до його другого сольного альбому "Monatik. Звучит".

Історія "Кружит" створена командою режисера Тані Муіньйо.

У відео беруть участь вісім абсолютно різних харизматичних, особливих пар, які під літні сонячні промені, тепле повітря і незабутньої краси море насолоджуються щастям один від одного.

Знімання відбувалися в одному з найбільш атмосферних міст України – Одесі, що дозволило передати всі барви неймовірних емоцій.

"Я в захваті, що нам вдалося відшукати таких цікавих персонажів – кожен зі своєю історією, точкою зору і ставленням до світу, музики і почуттям ритму. Радий, що після репетицій головні герої відкрилися зовсім по-новому – злилися з музикою і одне з одним. Спочатку був переляк, невпевненість, хвилювання, адже деякі вперше зіштовхнулися з парними танцями, а хтось і з танцями взагалі. Але в процесі тривалих репетицій з'явилася легкість, задоволення і радість в очах – саме цей стан в результаті ми хотіли показати. Стан закоханості у партнера, в музику, в свою справу! У відео ми показуємо абсолютно різних людей, але однаково щасливих", – поділився Monatik.

Хореографом "щасливих танців" виступив Денис Стульніков. Побачив крізь об'єктиви камер і зобразив "Кружит" оператор Микита Кузьменко.

Нагадаємо, в кінці літа MONATIK презентував другий сольний альбом "MONATIK.Звучит".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: