На роль Путіна претендують чотири актори першої величини

У компанії не повідомляють, чи є в цій четвірці Ді Капріо.

Компанія Knights bridge Entertainment прочинила завісу таємниці над проектом "Путін", зйомки якого почнуться навесні 2016 року.

Як повідомив один з топ-менеджерів компанії Валерій Саарян РІА"Новинам", на роль російського президента розглядаються чотири кандидати. Проте, чи є серед них Ді Капріо, не повідомляють.

"Ми ніяких заяв не робили, не знаю, звідки взялася інформація про згоду Ді Капріо. Можливо, шум піднявся через його заяву німецькому виданню. Можу сказати, що у конкурсі беруть участь чотири актори першої величини, і фільм буде знімати режисер, у якого два "Оскари", — розповів Саарян.

Інформація про проект Putin висить на сайті компанії вже рік, сценарій, як заявляє представник компанії, з російським президентом не погоджували.

"Це художня картина, яка не потребує узгодження. З президентом ми на цю тему не спілкувалися. У будь-якому разі, всі питання узгоджені і перевірені юристами компанії", — сказав представник компанії.

Раніше Леонардо Ді Капріо в інтерв'ю німецькому виданню заявив, що був би не проти зіграти Путіна, Леніна, Распутіна або іншу історичну особистість з Росії. Після цього телеканал "Дощ" з посиланням на компанію Knights bridge Entertainment заявив, що у проекті "Путін" головну роль зіграє Ді Капріо. Подробиці у відео:

ВідеоЛеонардо Ді Капріо зіграє Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: