На українському концерті легендарного Леграна заспівала Джамала

Сучасний "Моцарт" гастролює Україною.

Видатний композитор Мішель Легран втретє відвідав Україну з концертами та розповів про секрети свого довголіття, йдеться у сюжеті ТСН.

Митець зробив собі світове  ім'я, коли в шістдесятих написав музику до  "Шербурзьких парасольок"

Ця щемлива мелодія -  найвідоміший, але не єдиний шедевр маестро.  Композитор створив музику для двох сотень популярних стрічок, прославився джазовими альбомами, нещодавно отримав нагороду за музику до балету.

Кожний український музикант знає його творчість зі школи, але в державному симфонічному оркестрі цілий тиждень розігрували ноти, щоб вразити автора-диригента.

Правнук та тезка видатного українського композитора Миколи Лисенка назвав митця "сучасним Моцартом" та висловив захват його творчістю.

На українському концерті Мішеля відому композицію з музичної мелодрами "Ентл" виконала Джамала. Такий вибір композитора став подарунком для співачки та її мами.

"Вона так раділа та пищала від задоволення. Співати з людиною, яка отримала п'ять "Греммі", три "Оскари", "Глобус" загалом доволі страшно, це – мій новорічний подарунок!" - наголосила Джамала.

82-річний Леґран торік втретє одружився  з жінкою, яку кохав 50 років. Митець розповів ТСН, що кохана акторка Маша Меріль надихає його на активне життя і нові шедеври.

"Разом з дружиною ми написали оперу. Історія про стосунки двох чоловіків - між ними виникає пристрасть. І ми з Машою вигадали, що вона - жінка - буде озвучувати чоловіка. Це буде щось абсолютне нечуване!" - заінтригував композитор.

Кореспондент ТСН Марина Макущенко

ВідеоУкраїною гастролює видатний композитор Мішель Легран

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: