Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наречена Горбачова описала, якою буде її дизайнерська весільна сукня

Пара візьме шлюб вже вдруге.

Відомий продюсер Юрій Нікітін та Ольга Горбачова, яка назвала дату майбутнього весілля із ним, активно займаються передсвятковими справами та вже визначилися з його стилем, йдеться у "Світському житті".

Ольга пригадала, що вперше Юра освідчився їй у 2000-му році.

"Потім я тягнула із відповіддю до 2007-го. І, напевно, ця моя неадекватна поведінка призвела до розлучення у 2009-му. Лише в 2011-му нам вдалося зробити крок назустріч одне одному. Чесно кажучи, я навіть не розраховувала, що може бути таке диво і ми знову поберемося. Ми відкладали весілля через драматичні ситуації в нашій країні. На жаль, це не завершилося, але я вже думаю, як після сорока під вінець іти", - пояснила свої наміри Ольга.

Нікітін, своєю чергою, зауважив, що весілля буде як у кіно, натякаючи на його пишність.

Наречена спочатку хотіла українського свята з козацькими розвагами, однак тепер розглядає варіант його проведення у середньовічній атмосфері після відвідин замку в Ужгороді.

"Зараз ми обираємо між етнічним українським весіллям та середньовічним. Воно буде чи у замку, чи на природі. Принаймні, я чула багато історій, коли концепція весілля починалася із сукні. А вона в мене буде етнічна, мені її робить львівська майстриня Роксолана Богуцька. Вона знайшла старовинні сорочки, яким більші ніж 100 років. І елементи сорочок перешиває на сукню", - поділилася майбутня дружина Нікітіна.

Своєю чергою, Юрій також не сидить без діла та планує пошити костюм нареченого.

"Кілька днів тому ми обговорювали костюми і дійшли до мого костюму. Я й кажу: "Чудова в тебе сукня. А що одягти мені?" Оля каже: "Я думала, ти свій смокінг одягнеш з заручин". Кажу: "Ні-ні. Економити ми будемо, але новий костюм пошию", - запевнив він.

До слова, молодята сперечаються стосовно ролі на їхньому святі Андрія Данилка, оскільки Ольга хоче бачити там "найкращу весільну артистку" Вєрку Сердючку, а Юрій – свого друга Андрія Данилка.

"У мене є дві дружки: одній 11 років, іншій  - 2. У нас будуть однакові сукні", - зауважила наречена Горбачова, маючи на увазі своїх доньок.

Нагадаємо, в листопаді минулого року на дебютній фотовиставці Ольги Горбачової їй допомагали донька і чоловік Юрій Нікітін. Проект артистки стартував з аншлагом.

Відео Ольга Горбачова і Юрій Нікітін знову готуються до пишного весілля

Залиште свій коментар

Вибір редакції