Невгамовна Руслана політала над Києвом на гелікоптері

Невгамовна Руслана політала над Києвом на гелікоптері

Дата публікації
Перегляди
1593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Невгамовна Руслана політала над Києвом на гелікоптері

Фото: facebook.com/ruslana.lyzhychko

Артистка шукає мальовниче місце для знімання нового кліпу.

Українська співачка Руслана не дає своїх прихильникам часу розслабитися і продовжує підігрівати їхній інтерес до своїх пригод.

Якщо зірка не встановлює особистий рекорд з перепливання найбільшого озера Європи, то вона літає на гелікоптері над Києвом. Що і показала у своєму відео, яким поділилася на Facebook.

За словами Руслани, вона здійснила політ, аби віднайти мальовниче місце для знімань свого нового кліпу.

"Просто зараз лечу на гелікоптері Робінзон R44 над Україною, над Києвом, над Дніпром в історичне місце Батурин! Наш пілот Ярослав. Плануємо музичну подію до Дня Незалежності! Оглядаємо найкращі місця для знімання нового музичного відео. Разом з Євгеном Суром, моїм великим другом, хочемо показати яка Україна неймовірна! Сумщина....Конотоп...Батурин...Будьте з нами!" - закликала Руслана.

Прямо зараз лечу на гелікоптері Робінзон R44 над Україною над Києвом над Дніпром в історичне місце Батурин! Наш пілот Ярослав. Плануємо музичну подію до Дня Незалежності! Оглядаємо кращі місця для зйомки нового музичного відео. Разом з Євгеном Суром, моїм великим другом хочемо показати яка Україна неймовірна!!! Сумщина....Конотоп...Батурин...Будьте з нами!

Опубликовано Ruslana Lyzhychko 11 августа 2017 г.

Нагадаємо, нещодавно активна Руслана у бікіні продемонструвала прокачаний прес.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація