Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ображена Корольова пожалілася на скасування концерту у Києві

Артистка написала гнівний пост у фотоблозі.

Співачка Наталія Корольова, які у жовтні заборонили в'їзд до України, пожалілася на скасування її концерту у Києві.

На своїй сторінці у Instagram артистка порівняла заборону їй виступати в українській столиці із казкою, де головують поганці

"Не думала я тільки, не гадала, що упирі та лісовики під проводом Баби Яги і Змія Горинича, під яскравий і псевдо-патріотичний спіч Солов'я Розбійника, вивергаючи ненависть і прокляття на мою адресу, з'являться на моїй улюбленій, добрій батьківщині Україні!" - написала Корольова.

Співачка нагадала прихильникам, що 14 грудня у Києві мав відбутися її концерт у палаці "Україна". Як відомо, виступ Наталії не лише скасували, а й загалом внесли артистку до "чорних списків"

"Я так хотіла в цей важкий час подарувати моїм землякам відчуття радості й умиротворення! Не дали! Сильно злякалися! Так сильно, що не просто заборонили концерт, а заборонили корінній киянці бачити своїх рідних, друзів відвідувати могили близьких", - пожалілася артистка.

Корольова висловила сподівання, що у її казці "настане щасливий кінець".

Наташа Корольова

"Мій глядачу, звертаюся до вас! Я вірю, що в цій історії буде щасливий кінець! Як в казках добро завжди перемагає зло, так і в житті любов і мир руйнують всі заборони і перешкоди! До скорої зустрічі, улюблений Києве!" - підсумувала звернення Корольова.

Нагадаємо, на початку жовтня Наталку Корольову звинуватили в підтримці анексії Криму. Коли стало відомо, що співачка має виступити у Києві, артистці оголосили бойкот і врешті заборонили в'їзд до України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції