Офіційно: Анджеліна Джолі та Бред Пітт нарешті розлучилися

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Офіційно: Анджеліна Джолі та Бред Пітт нарешті розлучилися

Фото: Associated Press

Шлюборозлучний процес пари тривав три роки.

Голлівудські актори Бред Пітт та Анджеліна Джолі, яка нібито надумала повернути коханого, офіційно розлучилися, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Папери про розрив шлюбу знамените екс-подружжя отримало 12 квітня. На цей день вони чекали три роки. Однак дехто стверджує, що актори розлучались стільки часу через Анджеліну Джолі. Мовляв, вона хотіла повернути колишнього і навмисне відтягувала розлучення новими умовами розриву.

Зокрема, вимагала грошової компенсації від Бреда за допомогу в становленні кар'єри та за її жертву власним професійним розвитком. Представники Пітта підтверджували чутки без подробиць:

"Бред просто хоче, щоб усе було погоджено, і всі були задоволені. Насправді, це могло статись ще рік тому, але Анджеліна не давала цього зробити", - сказав інсайдер.

Перцю до розлучення, що таки відбулось, додавали й інші невирішені питання. Спочатку через суд розглядали справу опіки над шістьма дітьми пари. До розриву зірки виховували трьох рідних нащадків - доньку Шайло та двійнят Вів'єн і Нокса, а також трьох названих - синів Медокса і Пакса та доньку Захару. За домовленістю, пара не розголошує рішення, з ким залишаться діти.

Та досі Пітту і Джолі не вдалося вирішити майнові питання. Це, на думку представників пари, має остаточно завершити весь процес розлучення до кінця цього року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація