Охоронець Деппа звинуватив Ембер Херд у брехні: Джонні не бив її

Чоловік запевняє, що акторка наклепом хоче відсудити у чоловіка мільйони.

Скандальне розлучення голлівудського подружжя Джонні Деппа та Ембер Херд, яка звинуватила чоловіка у побитті, обростає новими подробицями.

Так, охоронець Деппа, Джеррі запевняє, що Джонні ніколи б не підняв руки на Ембер. А вона таким чином хоче відсудити у чоловіка мільйони.

"Ембер говорить неправду і представляє все у вигідному їй світлі, щоб очорнити репутацію Деппа і виставити себе жертвою. Вона перебільшує і перекручує факти, щоб відсудити мільйони у чоловіка. Це єдина причина. Те, що Джонні бив її - брехня. Ембер все підлаштувала. Я не вірю їй, Джонні ніколи б її не вдарив", - заявив охоронець актора.

Нагадаємо, що про розлучення Джонні Деппа та Ембер Херд стало відомо декілька тижнів тому. Розійтися вирішила Ембер. Причиною такого рішення 30-річної акторки стали "непримиренні розбіжності" у стосунках. Дівчина вимагає від свого колишнього коханого аліментів і розділу їхнього статку у 400-мільйонів доларів. Згодом Херд звинуватила Деппа у домашньому насильстві.

Акторка заявила, що чоловік неодноразово її бив. Херд і її адвокат Саманта Спектор надали свідоцтва домашнього насильства і попросили про видачу тимчасового охоронного ордера — документа, який забороняє Деппу наближатися до Херд.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: