Олег Винник двома словами відповів на запитання "Чий Крим?"

Олег Винник двома словами відповів на запитання "Чий Крим?"

Дата публікації
Перегляди
138к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олег Винник двома словами відповів на запитання "Чий Крим?"

Фото: instagram.com/olegg.vynnyk

Співак зізнався, що думає стосовно анексії Криму Росією.

Співак Олег Винник, який опинився у базі сайту "Миротворець" через проєкт у російському колективі, відповів на запитання, чий півострів Крим.

Як заявив виконавець під час пресконференції, присвяченій саме скандал після участі у проєкті російського гурту, він не вирішує ці питання, оскільки він артист, а не політик. 

"Я українець і громадянин України. Всі хочуть чути ці два слова. Чому я маю говорити те, що мені кажуть. Крим - мій", - заявив Олег Винник.

Стосовно своїх виступів у Криму Олег Винник пояснив свою позицію. Він заявив, що йому досі дуже багато поступає пропозицій стосовно концертів у Криму навіть з гарантією конфіденційності.

"Ні, не виступаю і не погоджуюся давати концерти. Я не буду цього робити. Це моя позиція", - повідомив артист.

Окрім цього Винник зробив акцент, чому українцям можна відпочивати у Криму, а давати концерти українським виконавцям не можна. 

"Законами керують люди, які їх придумують. Закон треба поважати і жити за ним. Я це поважаю. Однак багато людей їздять до Криму відпочивати, чи до родичів. Якщо артист поїде до Криму виступати для своїх співвітчизників, тоді хто він буде? Зрадником? Чому ми не можемо поїхати та виступити там? Вони ж не окупанти, це ж Крим, де живуть наші люди. То відпочити у Криму ми можемо, а виступити ми не можемо", - емоційно пояснив виконавець.

Нагадаємо, також у скандал стосовно відповіді на запитання "Чий Крим?" потрапив гурт ANNA MARIA. Артистки розповіли, що "Україна втратила Крим", що "війни в Україні нема". Окрім того, дівчата не відповіли, чий півострів, і відмовилися визнавати, що Російська Федерація окупувала українську територію. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
138к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація