Оля Полякова з молодшою донькою влаштувала прогулянку Києвом

Оля Полякова з молодшою донькою влаштувала прогулянку Києвом

Родички погуляли центром столиці.

Українська співачка Оля Полякова встигає не лише боротися за справедливість і відстоювати права музикантів у часи карантину.

Виконавиця як справжня любляча мама також не забуває приділяти увагу своїм донькам. Цього разу артистка разом із молодшою донькою Алісою влаштувала прогулянку Києвом.

Оля Полякова_5
instagram.com/polyakovamusic

Родички на самокатах покаталися біля Маріїнського палацу, побували на новому мосту, а також завітали на міст закоханих. На ньому Полякова поцікавилася у дитини, чи люблять вони одне одного. На що дівчинка відповіла: "В якому сенсі?". Зіркова мама вточнила: "У прямому. Ти матір свою любиш?". Донька сказала: "Ну звичайно! Що за дурні запитання?".

Оля Полякова_4
instagram.com/polyakovamusic

До речі, у тому ж фотоблогу Полякова повідомила, що її концерт у Білій Церкві, той самий, за проведення якого артистка мітингувала під Кабміном, знову перенесли.

Попри те, що після мого обурення забороні цього концерту мер підтвердив його проведення, але вже на іншу дату, і вже після цього, попри отримання всіх дозвільних документів якимось черговим рішенням, яке ні з ким не узгоджено… Я просто передаю привіт міській адміністрації Білої Церкви і закликаю її до того, щоб її рішення були не тільки своєчасні, обдумані, обговорені з організаторами, але і приймалися у відповідності з усіма правилами і дозволами. А скасовувати, потім дозволяти, потім знову скасовувати .. Все це має, як мінімум, дивний вигляд і не вселяє довіри, дратує глядачів і розорює організаторів. Коротше кажучи. Концерт в Білій Церкві переноситься і буде проведено після карантину
наголосила артистка
Оля Полякова_2
instagram.com/polyakovamusic

Нагадаємо, не так давно Оля Полякова зізналася, чи ображається її чоловік на відверті інтерв’ю артистки. Зірка дуже часто говорить про свого коханого Вадима.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів