Оля Полякова зізналася, що била старшу доньку

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оля Полякова зізналася, що била старшу доньку

Фото: instagram.com/polyakovamusic

Відучила мати від рукоприкладства молодша донька.

Співачка Оля Полякова у своїй Instagram-програмі "Полябачення" відверто спілкується з зірками-колегами на будь-які теми без табу.

Цього разу виконавиця провела ефір з акторкою Ольгою Сумською, у якому артистка розповіла, як тікала від першого чоловіка. Натомість Полякова відверто зізналася, що била свою старшу доньку Машу.

"Якщо з Марією працювала маніпуляція, з нею працював шантаж, і з Машею працювало рукоприкладство. Їй можна було дати по голові, і вона приходила до тями. Машку била колись, більше не б'ю", - сказала Полякова.

Маша Полякова (ілюстрація) / Фото: instagram.com/mashapolyakova

Вона зізналася, що від рукоприкладства її відучила молодша донька Аліса. За словами співачки, дівчинка відрізняється від старшої сестри більш жорстким характером. І якби Оля хоча б раз підняла на неї руку, то Аліса б пішла з дому.

"Мене Аліса навчила не бити Машу. Тому що коли народилася Аліса, я зрозуміла що все, що я знаю про виховання дітей і про те, що працювало з Машею, з цією взагалі не працює. Цю не можна було вдарити. Якби я її вдарила, вона б пішла з дому назавжди. Це така дитина", - прокоментувала Полякова.

Оля Полякова з доньками

Співачка поділилася, що якщо Маша може її пробачити, то Аліса б не пробачила цього ніколи.

"Маша мені може пробачити, то ця мені не пробачить ніколи. І я зрозуміла, оскільки я можу не бити одну, то я можу не бити і іншу. І я не б'ю більше дітей. Ніколи", - наголосила зірка.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова розповіла, як в дитинстві її спіймали на крадіжці. Зірка намагалася поцупити заварний крем.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація