Зірки 1+1 media бігтимуть напівмарафон заради дітей

Зірки 1+1 media бігтимуть напівмарафон заради дітей

Дата публікації
Перегляди
1186
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірки 1+1 media бігтимуть напівмарафон заради дітей

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Ведучі та співробітники компанії збирають гроші на дорогий апарат для порятунку малюків.

Ведучі, журналісти, співробітники 1+1 media приєдналися до благодійної ініціативи "Друге дихання" - марафон заради повернення до життя.

Ведучі  "Сніданку з 1+1" Анатолій Анатоліч та Марина Леончук, ведуча ТСН Марічка Падалко, ведучий шоу "Хоробрі серця"  Ахтем Сеітаблаєв, журналісти, редактори, стажери – 17-го квітня бігтимуть благодійний марафон.

Метою акції є привертання уваги людей до цієї проблеми та спроба зібрати 150 тисяч гривень на придбання компресора апарату штучної вентиляції легень для хворих діток. 

Спортивна Марічка Падалко хоче вперше подолати усю дистанцію напівмарафону.

"Мені здається, що відкладати життя на потім зараз, коли країна живе на повну не можна. Я вирішила все ж таки спробувати пробігти 21 кілометр", -розповіла ведуча ТСН.

Зірки "Сніданку з 1+1" Марина Леончук та Анатолій Анатоліч пробіжать по п'ять кілометрів.

Напередодні відповідального забігу ведучі каналу "2+2" – Олександра Лобода, Ігор Циганик та кореспондент "Сніданку з 1+1" –  Наталка Щука навідались у відділення інтенсивної  терапії  та реанімації ОХМАТДИТу . Це – медична установа загальнонаціонально рівня, адже тут лікуються діти з усіх регіонів України, в тому числі із зони АТО.

Але перш за все  - це лікарня боротьби. Тут борються за життя, в це важко повірити, але роблять це із посмішкою на обличчі. Бо інших варіантів, аніж думати про позитив, у лікарів, хворих та їхніх батьків немає.

23-річна Марина, мама крихітного Єгорчика, який народився із однією легенею та не може дихати самостійно, як ніхто розуміє надважливість існування у лікарні апарату для шучної вентиляції легень.

Компресори подачі повітря працюють без перерви, немає можливості зупинити компресор чи штучну вентиляцію легень, щоб він пройшов обов'язкову діагностику і ремонт. Таким чином,  вони швидше вичерпують свій ресурс. А якщо станеться збій, у лікарні немає чим замінити такий необхідний апарат. Перерва у подачі повітря може бути фатальною для дитини.

Таких приладів катастрофічно не вистачає. За міжнародними стандартами, у відділенні інтенсивної терапії  має бути на 30% більше апаратів ШВЛ, ніж ліжок. А у відділенні запасних немає, до того ж половина вже на межі ресурсу.  Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65   "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" діє мораторій на закупівлю медичного обладнання  для лікарень. Тож державні медичні установи потребують допомоги  фондів, меценатів та небайдужих людей.

Для допомоги достатньо зайти на сайт "Української біржі благодійності", де в рубриці здоров'я є сторінки Марічки Падалко, Анатолія Анатоліча, Марини Леончук, Олександри Лободи, Ахтема Сеітаблаєва, Ігоря Циганика, Наталки Щуки та натиснути "підтримати". Навіть одна гривня наближує до благодійної мети. Також кожен бажаючий може приєднатися 17-го квітня до групи підтримки нашої команди на "Контрактовій площі".

Цієї неділі в Києві відбудеться півмарафон

Цієї неділі в Києві відбудеться півмарафон

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
1186
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація