Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Петросян має намір виселити Степаненко з квартири-музею

Гуморист передумав залишати дружині власне майно.

Гуморист Євген Ваганович Петросян, який нещодавно придбав молодій пасії квартиру, має намір виселити дружину Олену Степаненко з квартири-музею.

Про це повідомляє RNS з посиланням на адвоката гумориста Сергій Жорін.

Він зазначив, що наразі проведений опис майна в квартирі-музеї. Підстав вважати, що з квартири зникли будь-які предмети мистецтва, немає. При цьому в квартирі не виявили особистих коштовностей і шуб Степаненко, які і не передбачалося ділити між подружжям.

Адвокат додав, що найближчим часом буде готовий акт опису цінного майна в квартирі, в якому будуть враховані предмети мистецтва, книги, ікони та ін.

"Після того, як опис був проведений, наступний крок - це виписати, виселити, точніше, Степаненко з цієї квартири, за яку вона не платить, але продовжує там проживати", - зазначив адвокат.

Зазначимо, влітку Степаненко подала позов про розподіл майна з Петросяном. Зустрічний позов Петросян подав вже про розлучення, наразі справи об'єднані, нерухомість подружжя арештована.

Нагадаємо, за повідомленням юриста Олени Степаненко Петросян запропонував залишити дружині велику квартиру, обладнану під власний музей, проте вона, своєю чергою, від неї відмовилась.

Залиште свій коментар

Вибір редакції