Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Петросян про смерть Михайла Задорнова: Я в страшному горі

Знаменитості відреагували на смерть сатирика.

Російські зірки відреагували на смерть сатирика Михайла Задорнова, якого не стало сьогодні, 10 листопада.

Так, колеги гумориста Євген Петросян, Юрій Куклачов, Володимир Вінокур, Семен Альтов та інші висловилися стосовно втрати друга.

Хтось поділився, як познайомився з Задорновим, а хтось згадав непрості останні дні сатирика перед смертю. Як відомо, Задорнов довгий час боровся з онкологічним захворюванням.

Євген Петросян

"Я в страшному горі. Михайло Миколайович Задорнов - унікальне явище в жанрі гумористики. Крім того, що це був один з найбільш дотепних людей в жанрі, я вважаю, що він був філософом в гуморі, який допомагав людям практично орієнтуватися в житті. Його гумор допомагав нам зрозуміти, в чому сенс поточного моменту в тій чи тій сфері нашого життя", - розповів Петросян, пише РБК.

Юрій Куклачов

"Ми познайомилися, коли він був ще невідомим. Він приїхав в Ізмайлове 1988 року, прийшов на спектакль, був в такому захваті. А я теж десь чув один його монолог і сказав: "Ви теж скоро будете зіркою". Він запитав: "А в чому твій успіх?" Я сказав: "Щоб не зупинятися працювати", - згадує артист.

Володимир Вінокур

"Не вірю. І не хочу вірити. Поки сам не дізнаюся", - заявив Винокур, повідомляє "Звезда".

Семен Альтов

"Він останнім часом нікого близько не підпускав і правильно робив. Тому що людина хоче залишитися в пам'яті такою, якою вона була. Бачите, як з'ясовується, всі смертні, навіть гумористи. На жаль, чи то це було вже пізно, коли він почав лікуватися ... Пішов ... Він дуже багато зробив для країни, для народу ... Що міг, те зробив. Поки міг, виступав, збирав стадіони. Жоден гуморист поодинці не збирав стадіони, як це робив Міша довгі роки"

Аркадій Інін

"Сумно, що він пішов, хоча вже було досить давно відомо про його хворобу. Але завжди, коли це відбувається, дуже несподівано і дуже сумно. Михайло був людиною дуже талановитою і дуже закритою. Ми з ним знайомі років 50, але бачилися з ним три-чотири рази на рік, не частіше"

Нагадаємо, що сьогодні, 10 листопада, стало відомо про смерть російського сатирика Михайла Задорнова. Офіційну причину смерті лікарі поки не оголосили, однак відомо, що останні декілька років гуморист боровся з онкологічним захворюванням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції