Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап підготував тост на весілля Дана Балана і Тіни Кароль

Потап підготував тост на весілля Дана Балана і Тіни Кароль

Продюсер також розповів про долю дуету "Потап і Настя".

Український продюсер та репер Потап став новим гостем програми співачки Олі Полякової "Полябачення".

З зірковою подружкою Потап поговорив про особисте життя та обговорив колег з шоу-бізнесу. На запитання Олі "Чи є теоретична можливість, що ви захочете поновити дует "Потап і Настя", Потап відповів: "Є, тому дует на паузі, а не повністю завершений. Цей дует ще може повернутися, просто нам треба скучити".

Вперше Потап прокоментував і роман співачки Тіни Кароль і виконавця та продюсера Дана Балана, який їм активно приписують протягом двох років.

Дан Балан і Тіна Кароль
instagram.com/goloskrainy_official
Дан Балан і Тіна Кароль

Оля попросила Потапа уявити, що він на весіллі Дана Балана і Тіни Кароль:  "І замість шампанського ти випив сироватку правди і тепер тобі потрібно виголосити тост на честь молодих". На що репер відповів:

"Бог його знає – чи це чорт вас поплутав або це дійсно кохання, як би там не було, Тіночка і Дане, бажаю вам щастя і гірко молодим. Мені подобається, що вже два роки вони тримаються за ручки. Вважаю, це дуже крута історія", - сказав артист.

Нагадаємо, що днями Потап зателефонував фельдшерці та подякував за роботу під час боротьби з коронавірусом. Артист долучився до ініціативи комунікаційної команди МОЗ України #ПідтримуюЛікарів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції