"Просто ганьба": Кейт Вінслет соромиться співпраці зі скандальними Поланскі та Алленом

"Просто ганьба": Кейт Вінслет соромиться співпраці зі скандальними Поланскі та Алленом

Акторка не розуміє, про що думала в момент, коли погоджувалася працювати з цими кінорежисерами.

Оскароносна голлівудська акторка Кейт Вінслет протягом своєї кар’єри знялася у понад 50 фільмах.

Зірка "Титаніка" може похизуватися співпрацею з багатьма іменитими режисерами, втім, роботи з двома зірка тепер соромиться. Так, в  інтерв’ю Vanity Fair 44-річна знаменитість зізналася, що шкодує про знімання у фільмах Вуді Аллена та Романа Поланскі, імена яких пов'язані з гучними секс-скандалами.

Кейт не розуміє, про що саме думала в момент, коли погоджувалася працювати з цими кінорежисерами.

Для мене незрозуміло, як ці люди могли так довго залишатися на високих постах і користуватися повагою в кіноіндустрії, враховуючи те, якими вони були насправді. Це просто ганьба! Звичайно, я теж беру на себе відповідальність за те, що працювала з ними. Однак я не можу повернути час назад. Я борюся з почуттям жалю з цього приводу. Зараз нам тільки й залишається, що чесно і публічно говорити про це
зазначила акторка
Кейт Вінслет і Вуді Аллен_2
Getty Images
Кейт Вінслет і Вуді Аллен

Крім того, Вінслет закликала всіх постраждалих від домагань долучитися до руху #MeToo. Це кампанія, запущена 2017 року, проти сексуального насильства.

Нагадаємо, кінематографіст Роман Поланскі неодноразово опинявся у центрі секс-скандалів. Так, у жовтні 2017 року чоловіка вчетверте звинуватили у зґвалтуванні неповнолітньої.

Згодом, виступила із приголомшливою заявою художниця Маріанна Бернанда. Вона заявила, що режисер чіплявся до неї, коли їй було всього 10 років. Довелося двічі тікати від Поланскі під дією ЛСД і акторці Меллорі Міллет.

А от названа дочка Вуді Аллена Ділан Ферроу у подробицях розповіла, що в дитинстві вона стала жертвою розбещення з боку знаменитого режисера. Після цього багато артистів відмовилися працювати з Алленом, а сам він зробив паузу у кінокар'єрі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів