Санта Дімопулос боляче впала та показала закривавлені ноги та руки

Санта Дімопулос боляче впала та показала закривавлені ноги та руки

instagram.com/santadimopulos

Зі знаменитістю сталася неприємна ситуація під час пробіжки.

Переможниця "Танців з зірками" Санта Дімопулос розповіла шанувальникам про неприємний інцидент, який стався з нею під час пробіжки.

Вранці знаменитість, як і зазвичай, вийшла на пробіжку і під час неї випадково впала. При чому з серйозними наслідками. Санта пошкодила коліна, руки, лікті та плече.

instagram.com/santadimopulos

"Я вважаю, що мені можна давати "щасливчик року". Сьогодні захід, я з розбитими колінами, з розбитими ліктями, з пошкодженим плечем. Загалом клас. Добре, хоча б у прірву не полетіла, таке теж могло бути", - розповіла Санта.

instagram.com/santadimopulos

Зазначимо, що неприємність з Дімопулос сталася якраз перед важливим заходом, на яке вона давно мріяла потрапити. Її запросили на захід в рамках Каннського кінофестивалю Amfar, участь у якому коштує  25 тисяч євро.

Санта поділилася, що вона знала, що впаде:

"Знаєте, що найцікавіше. Я клянуся, я знала. Я вибігла і у мене думка промайнула: "Впаду, рани доведеться замазувати" і я її відпустила. Це не програмування, у мене так буває. Я реально знала, що впаду", - поділилася знаменитість.

Врешті, на Amfar Дімопулос все ж таки потрапила, про що розповіла підписникам у Instagram. Санта мала не гірший вигляд, ніж голлівудські зірки. А наслідки невдалої пробіжки заховала у розкішній довгій кораловій сукні.

Нагадаємо, місяць тому Санта Дімопулос розповіла про негаразди, які спіткали її родину. Вона зазначила, що поки перебувала на п'ятиденному ретриті і перезавантажувалася, вдома на неї чекала неприємна звістка про хворобу дітей.

Наступна публікація