Сергію Бабкіну зробили першу операцію на очах

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сергію Бабкіну зробили першу операцію на очах

instagram.com/babkin_official

Дружина артиста повідомила, як все минуло.

Українському музиканту Сергію Бабкіну, який днями вилетів до Відня, аби вилікувати очі, зробили першу операцію.

Про це у сторіс своєї сторінки в Instagram повідомила дружина артиста Сніжана Бабкіна. Вона отримала багато повідомлень про те, як почувається співак і як загалом все минуло. Аби відповісти всім одразу, Сніжана поділилася скрином переписки з чоловіком.

У дописі Бабкіна повідомила, що операцію зробили і вона минула успішно. Окрім того на скрині видно й самого Сергія після операції – він зображений у темних окулярах.

instagram.com/snezhana_babkina

Зазначимо, що поки що Сергію Бабкіну зробили операцію лише на одному оці. Задля хірургічного втручання на другому музиканту за три тижні доведеться повернутися до Відня.

Операція можлива на одному оці. Спочатку робимо одну, потім ви відлітаєте. За два-три тижні знову прилітаєте, ми дивимося, як поводиться твій організм і робимо другу операцію. Після чого ми дивимося, чи пішла рідина і є така можливість, що сітчатка без оперативного втручання може влягтися, тобто прирости

передала слова хірурга Сніжана Бабкіна

Нагадаємо, два тижні тому Сергій Бабкін повідомив, що у нього діагностували рідкісне захворювання очей і що йому потрібне хірургічне втручання. Артист додав, в Україні та країнах СНД необхідного обладнання та відповідного препарату для здійснення операції немає. Тому зірка полетів до Австрії.

Наступна публікація