Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Серіал тижня": ситком про нетипових студентів "Спільнота"

"Серіал тижня": ситком про нетипових студентів "Спільнота"

Cюжет цього американського комедійного телесеріалу розгортається навколо доволі нетипової групи студентів із громадського коледжу "Ґріндейл".

Продовжуємо нашу щотижневу рубрику "Серіал тижня" спільно з українським розважальним телеканалом Paramount Comedy.

Цього разу рекомендуємо вам фріково крутезний і крутезно фріковий серіал, який точно стане однією з перлин вашої серіальної добірки − "Спільнота".
 
Cюжет цього американського комедійного телесеріалу розгортається навколо доволі нетипової групи студентів із громадського коледжу "Ґріндейл" (штат Колорадо). Кожен із героїв волів би навчатись у якомусь з універів Ліги Плюща, але хтось зверху (і ми зараз не про директора говоримо) добряче посміявся з планів цієї сімки і розпорядився інакше.  
 
І от ці "прямі", які не мали жодного шансу перетнутися навіть у просторі Лобачевського - перетинаються в одному класі. Хто ж вони, ці "прямі", тобто, студенти? 

Красунчик Джеф Вінгер, який у минулому мав успішну адвокатську практику, але став жертвою власної брехні про наявність вищої освіти і був відсторонений від роботи допоки не отримає справжнього диплома.

Брітта Перрі −  красуня-активістка, борчиня за права всіх знедолених, яка чітко знає, чого хоче від життя, і якими нецензурними словами вона даватиме відсіч усім, хто стане їй на заваді.

Пірс Говторн – найстарший студент групи, який за свої шістдесят років був одружений сім разів і упевнений, що знає про життя геть усе, а тому без упину всім і всьому дає свою експертну оцінку, навіть коли його не просять.

Самотня мати Ширлі Бенетт, яка успішно поєднує виховання трьох дітей і навчання у коледжі. Готова перша кидатись у бій, коли зачіпають її релігійні почуття або кулінарні здібності. 

Ебед Надір – щирий та наївний юнак, який не розуміє загально-прийнятих правил та свято вірить у те, що його улюблений серіал йтиме вічно.

Енні Едісон – дівчинка- відмінниця, наше сонечко! Але ви ж пам’ятаєте, хто зазвичай водиться в тихих омутах.    

Трой Барнс – колишній професійний футболіст, а нині – рядовий студент "Ґріндейлу", який обрав цей навчальний заклад, бо він розташований майже під домом, і цим, здається, все сказано.

Ось такий дружний "1-А" :)   

5 цікавих фактів про "Спільноту":

  • Виконавець ролі Ебеда Надіра, актор індійської зовнішності Денні Пуді, насправді наполовину поляк і з дитинства вільно розмовляє польською мовою.
  • Чеві Чейз, який зіграв у серіалі підстаркуватого Пірса Говторна, мав успішну кар’єру в кіно у 80-90-х роках. Серед фільмів у яких він знявся, добре нам усім відомі "Різдвяні канікули", "Гольф-клуб", "Флетч" та інші. 
  • У кожному сезоні серіалу мінімум один раз було використано "крик Вільгельма" - звуковий ефект, який часто використовують у кіно та на телебаченні. Його було названо іменем рядового Вільгельма, персонажа фільму 1953 року "Далекі барабани", якого за сюжетом кусає алігатор. Цей пронизливий крик, до речі, до нині використовують у фільмах та серіалах, а звучить він ось так. 
  • Дональд Гловер, він же Трой Барнс у "Спільноті", окрім акторства, ще й успішний співак. Він виступає  під псевдонімом Childish Gambino і має декілька всесвітньо-відомих треків: This is America,  Feels Like Summer, 3005 та інші.
  • На створення серіалу сценариста й продюсера Дена Гармона надихнуло власне життя.  Як і герої, він навчався у класі іспанської мови, а кожен із семи студентів "Ґріндейлу" – "списаний" із людей, із якими він спілкувався під час навчання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції