Букмекери назвали переможця "Євробачення-2012"

Дата публікації
Перегляди
9431
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Букмекери назвали переможця "Євробачення-2012"

"Євробачення-2012" відбудеться з 22 по 26 травня в Баку

Україна в таблиці ймовірних переможців "Євробачення" займає в середньому 18-ий рядок.

Перше місце на "Євробаченні-2012" в букмекерських таблицях міцно займає шведська співачка Лорін з піснею "Euphoria". На другому місці представниця Італії Ніна Дзіллі з піснею "L'Amore Е Femmina", а третьому - російські "Бурановські бабусі".

Дивіться фото: Знайомтеся з учасниками "Євробачення-2012"

За ними з істотним відривом слідують Великобританія, Данія, Сербія і Ірландія. Ставки на перемогу учасників цих країн приблизно однакові, тому в різних конторах ці чотири країни розміщуються в різній послідовності, але один за одним, пише Ліга.

Україна в таблиці ймовірних переможців Євробачення, займає в середньому 18-ий рядок. Такий показник дає хороші шанси на вихід української співачки Гайтани у фінал конкурсу.

Зазначимо, що прогнози букмекерів не завжди здійснюються. Минулого року перемогу обіцяли французькому співакові Аморі Вассілі, але виграв конкурс дует з Азербайджану, а українська співачка Міка Ньютон з піснею "Angel" на Євробаченні-2011 посіла четверте місце, хоча їй пророкували місце у 20-ці.

У той же час, в 2009 році переможцем конкурсу став представник Норвегії Олександр Рибак, який був беззаперечним фаворитом букмекерів.

У 57-му міжнародному конкурсі Євробачення, який відбудеться з 22 по 26 травня в Баку, беруть участь 42 країни. Фінал конкурсу відбудеться 26 травня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9431
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація