Чарлі Шин вимагає 100 мільйонів з телекомпанії

Чарлі Шин вимагає 100 мільйонів з телекомпанії

Чарлі Шин

Скандальний актор Чарлі Шин подав судовий позов проти Warner Bros. Television. Він вимагає від них 100 млн доларів.

Голлівудський скандаліст Чарлі Шин подав багатомільйонний позов проти кінокомпанії Warner Bros, яка звільнила його.

Американська компанія Warner Bros. Television 8 березня розірвала контракт з Чарлі, який знімався в її популярному телесеріалі "Дві з половиною людини". Незважаючи на свої скажені рейтинги, в кінці лютого серіал був знятий з ефіру CBS після того, як Шин дав кілька інтерв'ю, в яких допустив образливі висловлювання на адресу продюсера Чака Лорре. Контракт Шина на участь в серіалі, що тривав вісім сезонів, був розрахований до кінця 2012 року.

Позов, за яким Шин вимагає 100 мільйонів доларів, спрямований як проти Warner Bros. Television, так і проти виконавчого продюсера серіалу. Документ також представляє інтереси знімальної групи, яка несподівано опинилася без роботи. У позові керівництво телекомпанії і продюсер звинувачуються в тому, що вступили в змову, поклавши провину на актора. Представники Warner Bros. поки не прокоментували позов Чарлі Шина.

Домогтися рекордних гонорарів 46-річному Шину допомогли якраз зйомки в комедійному телесеріалі "Дві з половиною людини", за участь в одному епізоді актор отримував від одного до двох мільйонів доларів.

Читайте також:

Чарлі Шин не зможе літати через вухо

Чарлі Шин подав на розлучення

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Повʼязані теми:

Наступна публікація