Школяр вижив після стрибка з мосту "Золоті ворота"

Школяр вижив після стрибка з мосту "Золоті ворота"

Міст "Золоті ворота". Фото RichN

У Сан-Франциско школяр на спір з друзями стрибнув з мосту "Золоті ворота" і залишився живим. В лікарні у стрибуна зафіксували лише перелом куприка і розрив легені.

Старшокласник однієї з каліфорнійських шкіл зістрибнув з мосту "Золоті ворота" у Сан-Франциско і залишився живий.

Інцидент стався під час поїздки, яку організувала школа "Віндзор" для своїх учнів. Одним з пунктів подорожі був знаменитий висячий міст через однойменну протоку, що вважається однією з головних туристичних визначних пам'яток Америки.

Під час прогулянки по мосту вранці 10 березня один із школярів несподівано переліз через чотириметрову огорожу і, постоявши біля краю, стрибнув у воду. У місці стрибка висота споруди сягає 67 метрів.

17-річний підліток, ім'я якого не називається, вижив. Вибратися на берег йому допомогли серфери, що каталися на хвилях під мостом. При цьому, за інформацією журналістів, мимовільні рятувальники ще і насварили школяра, оскільки він ледь не впав на них.

Прибулим на місце лікарям стрибнувший з мосту старшокласник поскаржився тільки на біль і синці. Пізніше в лікарні у стрибуна зафіксували перелом куприка і розрив легені.

Що спонукало підлітка зістрибнути з моста, точно не встановлено. У початкових повідомленнях ЗМІ вказувалося, що на необачний вчинок школяра підштовхнули його приятелі - нібито він на спір погодився зістрибнути з "Золотих воріт". Однак самі однокласники категорично спростували цю версію, підкресливши, що ніколи б не стали підбивати людину на фактичне самогубство.

У свою чергу винуватець подій зізнався лікарям "Швидкої допомоги", що захоплюється бейс-джампінгом і періодично стрибає з мостів. Тим не менш, за його ж словами, до 10 березня з таких високих споруд йому стрибати ще не доводилося. Тепер йому загрожує адміністративне покарання.

Міст "Золоті ворота" є улюбленим місцем самогубців - стрибок з цієї конструкції, як правило, закінчується смертю. У 2010 році, відзначає The Los Angeles Times, 32 людини звели рахунки з життям, стрибнувши з цього знаменитого мосту.

Читайте також:

Румунка побила рекорд, як наймолодша бабуся Європи

Британець перетворив три долари на два мільйони

Російська православна церква вигнала злих духів з Інтернету (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація