Екс-коханий вигнав вагітну Маліновську на вулицю

Вагітна телеведуча Маша Маліновська змушена була виїхати із квартири, яку орендував батько її дитини. Екс-коханий відмовився оплачувати житло для Маліновської.

Маша Маліновська із подругою / Фото: kp.ru
Відомій телеведучій Маші Маліновській на дев'ятому місяці вагітності довелося з'їхати зі знімної квартири, яку раніше оплачував батько її дитини.

Майбутня мати вивезла речі з апартаментів на прохання господині, тому що термін договору вийшов, а колишній коханий Малиновської продовжувати його не став. За словами друзів Маші, вражене самолюбство горця не дозволило йому поводитись по-чоловічому до кінця, навіть незважаючи на пізній термін вагітності телеведучої.

"Сама я його пробачила, і Бог простить. Це тільки зробить мене сильнішою, і я впораюся. Тобто, тепер ми з сином впораємося", - сказала Маліновська.

Зараз телеведуча тимчасово проживає у друзів. Джерело з близького оточення Маліновської повідомив, що Маша давно не спілкується з батьком своєї дитини і звернулася до нього лише одного разу, коли лікарі поставили загрозу викидня і порекомендували терміново лягти в лікарню.

Ні лікування, ні навіть народження власного сина в хорошій клініці батько дитини Маші сплатити не погодився.

Читайте також:

Маша Маліновська купила сукню Монро за 3 мільйони

Маша Маліновська напилась "мохіто" і мало не впала в річку

Маша Маліновська у Києві обкручує боксерів

Повʼязані теми:

Наступна публікація