Голлівуд пережив найгірший січень за останні 20 років

Голлівуд пережив найгірший січень за останні 20 років

Голлівуд пережив найгірший січень за останні 20 років / Фото: AFP

Через відсутність блокбастерів і велику кількість сиквелів Голлівуд пережив найгірший місяць за 20 років.

Американська кіноіндустрія пережила найгірший січень за останні 20 років. Фахівці пов'язують це з відсутністю блокбастерів і великою кількістю сиквелів. У січні 2011 року було продано 79 млн квитків - найгірший результат з 1990 року.

Загальні збори фільмів, що вийшли в цьому січні, склали 636,7 млн доларів у той час, як в у 2010 році за цей же місяць було зібрано 939,9 млн доларів, частину з яких забезпечив "Аватар" Джеймса Кемерона.

Експерти пов'язують падіння відвідуваності двома причинами. По-перше, в короткостроковій перспективі, у січні не виходило великих блокбастерів. У цьому році січень був присвячений номінованим на "Оскар" фільмам, серед яких багато стрічок із невеликим бюджетом.

Іншою причиною падіння глядацького інтересу, що носить більш довгостроковий характер, називається велика кількість сиквелів. Так, у 2011 році на екрани вийде рекордна кількість сиквелів - 26.

Таким чином, 2011 рік на два сиквели випередив 2003-й, який був володарем звання року з найбільшою кількістю кінопродовжень.

На думку фахівців, 2011 рік може стати роком з найменшою відвідуваністю кінотеатрів у сучасній історії США.

Нагадаємо, що про різке зниження відвідуваності в американських кінотеатрах повідомляли ще у вересні 2010 року. Тоді аналітики пов'язали це із зростанням ціни на квитки, головним чином, на покази у форматі 3D.

Читайте також:

На Алеї Cлави з'явилась зірка на честь Коліна Ферта

Стен Лі отримав зірку на Алеї Слави в Голлівуді

Гвінет Пелтроу отримала зірку на Алеї Слави

Повʼязані теми:

Наступна публікація