Келлі Осборн злякала злочинців, які намагались викрасти авто

Келлі Осборн злякала злочинців, які намагались викрасти авто

Келлі Осборн / Фото: Getty Images/Fotobank

Донька Оззі Осборна двічі застала хуліганів на місці злочину. Вони намагались викрасти автомобілі.

Донька Оззі Осборна Келлі Осборн в Лондоні зіткнулася з хуліганами, які намагалися зламати дверцята припаркованого автомобіля. Після того як Келлі застала їх на місці злочину, вони втекли.

"Тільки що зупинила двох хлопців, які намагалися викрасти машину, - похвалилася зірка в своєму блозі на Twitter. - Я просто сказала "ой", а їх здуло як вітром. Я і не знала, що це може так налякати".

Дивно, що в той вечір боротьба Келлі зі злочинністю на цьому не закінчилася. Трохи пізніше вона зіткнулася ще з однією парою хуліганів, які намагалися викрасти електромобіль G-Wizz.

"Якого чорта сьогодні вночі відбувається? - Додала вона в своєму блозі трохи пізніше. - Щойно злякала ще двох хлопців, які намагалися на тросі потягти машинку Gee-Wizz. Чим займається лондонська поліція? Я перебуваю в одному з найшикарніших районів Лондона, неприємно бачити тут спроби злочинів".

26-річну Келлі більше вразили хлопці, які намагалися на тросі тягнути автомобіль, а не вандали, які намагалися просто зламати двері.

"Знаєте, перші два мені здалися бідняками, але другі двоє - два багатих виродки з тросом - викликали у мене набагато більше відрази, - додала Келлі трохи пізніше. - Доброї ночі тобі, небезпечний Лондон".

Читайте також:

У Келлі Осборн проблеми із ногами

Мадонна попрацює із Келлі Осборн

Наречений Келлі Осборн проміняв її на транссексуала

Повʼязані теми:

Наступна публікація