Келлі Осборн злякала злочинців, які намагались викрасти авто

Донька Оззі Осборна двічі застала хуліганів на місці злочину. Вони намагались викрасти автомобілі.

Донька Оззі Осборна Келлі Осборн в Лондоні зіткнулася з хуліганами, які намагалися зламати дверцята припаркованого автомобіля. Після того як Келлі застала їх на місці злочину, вони втекли.

"Тільки що зупинила двох хлопців, які намагалися викрасти машину, - похвалилася зірка в своєму блозі на Twitter. - Я просто сказала "ой", а їх здуло як вітром. Я і не знала, що це може так налякати".

Дивно, що в той вечір боротьба Келлі зі злочинністю на цьому не закінчилася. Трохи пізніше вона зіткнулася ще з однією парою хуліганів, які намагалися викрасти електромобіль G-Wizz.

"Якого чорта сьогодні вночі відбувається? - Додала вона в своєму блозі трохи пізніше. - Щойно злякала ще двох хлопців, які намагалися на тросі потягти машинку Gee-Wizz. Чим займається лондонська поліція? Я перебуваю в одному з найшикарніших районів Лондона, неприємно бачити тут спроби злочинів".

26-річну Келлі більше вразили хлопці, які намагалися на тросі тягнути автомобіль, а не вандали, які намагалися просто зламати двері.

"Знаєте, перші два мені здалися бідняками, але другі двоє - два багатих виродки з тросом - викликали у мене набагато більше відрази, - додала Келлі трохи пізніше. - Доброї ночі тобі, небезпечний Лондон".

Читайте також:

У Келлі Осборн проблеми із ногами

Мадонна попрацює із Келлі Осборн

Наречений Келлі Осборн проміняв її на транссексуала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: