Кіркоров подає до суду на свого адвоката

Філіп Кіркоров написав скаргу на адвоката Олександра Добровінського, який допоміг йому залагодити скандал із Мариною Яблоковою.

Пропозиція про перемир'я / Фото: LifeShowbiz
Не встиг вщухнути скандал навколо побиття Кіркоровим співробітниці режисера Марини Яблокової, як знову навколо його імені розгортається галас.

"В адвокатську палату міста Москви надійшла скарга від директора Філіпа Кіркорова. Він звинувачує адвоката Сергія Привалова, який захищав Філіпа, у невиконанні обов'язків. Юриста звинувачують в тому, що він опублікував документи, які виставили його клієнта в непривабливому світлі", - розповів адвокат Марини Яблокова Сергій Жорін.

Мова йдеться про розписку, в якій співак зобов'язується обговорити з Яблоковою проект мирової угоди.

Адвокат Сергій Привалов є автором підсумкового тексту мирової угоди, підписаної Філіпом та Мариною. Його зміст дбайливо охороняється від сторонніх очей оточенням артиста, адже в ньому він повністю визнає свою провину.

"Ми вважаємо неприпустимим поширення приватної документації", - пояснив адвокат Кіркорова Олександр Добровінський.

Таким чином, незабаром ми зможемо отримати доступ до всіх матеріалів, пов'язаних з подією на репетиції премії "Золотий грамофон". Адже сторонами було обговорено, що мирова угода має бути оприлюднена у разі виникнення конфліктної ситуації. Саме її і створює подана скарга.

"У випадку, якщо її задовольнять, Сергія можуть позбавити статусу адвоката", - пояснив Жорін.

Варто пояснити, що розписка, яка стала каменем спотикання в новому конфлікті, потрапила в пресу через адвоката Яблокової після того, як Кіркоров почав заперечувати майбутню мирову угоду.

Читайте також:

Жінки, які зламали пошту Кіркорова, отримали умовні терміни

Кіркоров помирився із Яблоковою і пробачив своїх кривдниць

Кіркоров і побита ним Яблокова помирилися

Повʼязані теми:

Наступна публікація