Кіркоров помив підлогу в Дубаї

Скандаліст Філіп Кіркоров вирішив відзначитись в Дубаї, де в нього був концерт. Розлючений співак власноруч помив сцену, на якій виступав.

Російський співак Філіп Кіркоров встиг відзначитися і в Арабських Еміратах. Не так давно співак приїхав відпочити в семизірковий готель у Дубаї, а заодно і виступити.

На сцені готелю "Бурж аль-Араб" у цей вечір повинні були виступати дві російські знаменитості: Аніта Цой і Філіп Кіркоров. Аніта на сцені довго не затрималася, виступивши підозріло швидко.

Після неї на сцену вийшов Філіп Кіркоров. Співак був явно чимось незадоволений. Після того, як він виконав кілька пісень співак зупинив концерт і почав нецензурно висловлюватися на адресу організаторів і Аніти. Як виявилося, невдоволення Філі викликали калюжі води, які залишилися після букетів, які подарували Аніті Цой.

Кіркоров почав вимагати, щоб негайно витерли підлогу, після чого організатори винесли на сцену ганчірку. Але, розлючений співак вирвав її з рук персоналу і почав сам чистити сцену.

"Що це за неповага до артиста, заради якого ви всі тут зібралися, - бурчав Кіркоров, працюючи ганчіркою. - Мені заплатили стільки грошей, що мені не складно і підлогу помити".

"Тобі дуже пасує такий образ" - кричали глядачі з зали.

Читайте також:

Жінки, які зламали пошту Кіркорова, отримали умовні терміни

Кіркоров помирився із Яблоковою і пробачив своїх кривдниць

Кіркоров і побита ним Яблокова помирилися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: