Кіркоров і побита ним Яблокова помирилися

Російський співак Філіп Кіркоров та режисер Марина Яблокова, яку побив співак, пішли на мирову угоду.

Режисер "Золотого грамофона" Марина Яблокова відмовилася від усіх претензій до співака Філіпа Кіркорова, якого вона звинувачувала у побитті. Про це повідомив адвокат дівчини Сергій Жорін. За його словами, умови укладеної мирової угода залишаться в таємниці.

Раніше Яблокова відмовлялася миритися з виконавцем і навіть попросила суд порушити проти нього кримінальну справу за статтями "побої" і "образи". Слухання були призначені саме на 16 грудня.

Конфлікт між Яблоковою і Кіркоровим стався 6 грудня на репетиції церемонії вручення "Золотого грамофона". За словами дівчини, артист спочатку вдарив її по голові, а потім схопив за волосся, повалив на підлогу і завдав кілька ударів ногами. Кіркоров спочатку відкидав звинувачення, проте після того, як Яблокова звернулася в міліцію, вибачився перед нею. Він заявив, що два рази на рік у нього трапляються провали в пам'яті і тому він забув про інцидент.

Практично відразу після інциденту з'явилися повідомлення про те, що незабаром буде укладено мирову угоду. Але сторони не могли домовитися про умову угоду. Яблокова наполягала на матеріальній компенсації, а сторона Кіркорова стверджувала, що виплата створить небезпечний прецедент. Крім того, за словами адвоката співака, він отримав запис, на якому видно, що його клієнт не б'є дівчину, а тільки штовхає її. Жорін заявляв, що відеосвідчень інциденту не існує.

Читайте також:

Пугачова відмовилася зніматися з Кіркоровим у вогниках

Кіркорова викликали до суду за заявою Яблокової про побиття

Психіатри кажуть, що Кіркоров бреше про свою хворобу

ВідеоРежисер Марина Яблокова про побиття Кіркоровим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: