Ліндсей Лохан заплатила 200 тисяч, аби її не заарештували

Ліндсей Лохан загубила браслет, який показував, де перебуває актриса. Через це суд видав ордер на арешт Ліндсей.

 Суд Лос-Анджелеса видав ордер на арешт скандально відомої американської кіноактриси Ліндсей Лохан. Таке рішення ухвалила суддя Марша Ревел за підсумками екстреної зустрічі з представниками прокуратури та адвокатами знаменитості.

У повідомленні суду вказується, що 23-річна актриса порушила умови наглядового режиму. Свідченням цього стали свідчення спеціального браслета, який Лохан зобов'язана носити не знімаючи на щиколотці до 6 липня.

Західні ЗМІ раніше повідомляли, що браслет, що фіксує вміст спиртного та наркотиків в організмі, злетів з ноги актриси. Це відбулося після церемонії вручення кінонагород музичного телеканалу MTV в неділю і святкової вечірки, яка зазвичай супроводжується випивкою.

Сума нової застави встановлена в розмірі 200 тисяч доларів. Актриса вже виплатила цю суму. Позов відкликаний, Лохан залишається на волі.

Сама актриса повідомила на сторінці в Twitter, що не намагалася навмисно зняти з себе браслет.

Нагадаємо, браслет на щиколотці Лохан був встановлений 24 травня в покарання за затримку актриси на Каннському кінофестивалі та неявку вчасно до суду Лос-Анджелеса. Його неможливо відкрити і зняти непомітно для приладів, за якими стежать спеціальні інспектори. Вони зобов'язані негайно повідомити про те, що трапилося суддю, яка веде справу актриси. За зняття браслета загрожує покарання аж до взяття під варту.

Читайте також:

Ліндсей Лохан в шоці від нової 27-річної мачухи

Через алкоголізм у Ліндсей Лохан немає грошей для прожиття

Батько Ліндсей Лохан каже, що вона хвора на ВІЛ

Повʼязані теми:

Наступна публікація