Волочкова розкритикувала церкву за телефони зі стразами

Балерина Анастасія Волочкова обурюється тим, що у Російській православній церкві Московського патріархату панує корупція та лицемірство.

Російська балерина Анастасія Волочкова на програмі НТВшники, яку зняли з ефіру, жорстко висловилася стосовно корупції та лицемірства, що панують у Російській православній церкві Московського патріархату (РПЦ МП). Волочкова заявила щодо  запровадження загального дрес-коду:

"Якщо ви захочете з усіх зробити целок македонських, то дівчата, які в мізках - повії, не перестануть такими бути", - сказала балерина.

Запис програми, за словами Волочкової, нагадував партзбори радянських часів.

"І було таке відчуття, що батько Чаплін (начальник відділу із взаємодії Церкви і суспільства РПЦ МП, формальний автор ідеї дрес-коду) виконував політичне завдання - відвести суспільство від обговорення більш серйозних тем. Я вважала за краще б поговорити про корупцію в церкві. Я вже давно обурююся тим, що батюшки дозволяють собі ходити з дорогим годинником і телефонами", - написала Волочкова в своєму блозі.

На думку балерини, келії деяких монастирів у розкоші можуть змагатися з номерами п'ятизіркових готелів: "Все в золоті".

"Мені здавалося, що частиною життя представників церкви повинна бути аскеза, а не телефони зі стразами", - продовжила Волочкова.

В кінці Волочкова зазначає, що "не до всіх батюшок відноситься моє обурення, є справжні святі отці, і це втішно".

Читайте також:

Волочкову можуть покарати за фотосесію "Ню"

Анастасія Волочкова показала свої фото в стилі "Ню"

На презентації мемуарів Волочкова шукала собі мужиків

Повʼязані теми:

Наступна публікація