Захист Кіркорова знайшов відео побиття Яблукової

Захист Кіркорова знайшов відео побиття Яблукової

Філіп Кіркоров / Фото: vesti.kz

Представники Філіпа Кіркорова знайшли запис конфлікту співака та Марини Яблокової. На ньому видно, що Філіп не бив дівчину, а лише штовхнув її.

Виявлено любительський відеозапис скандалу між Філіпом Кіркоровим і телережисером Мариною Яблоковою, який спростовує її слова про побиття: співак не тільки не кидав дівчину на підлогу і не бив ногами, але навіть не вдарив її. Саме цей запис, по всій видимості, змусив дівчину піти на мирову угоду.

Саме сенсаційне відео в даний час не опубліковано - повідомляється лише про його існування. Втім, захист Яблокової впевнений, що ніякого ролика, який би виправдовував Кіркорова, не існує - це монтаж і провокація.

Не виключено, що співак і його жертва вже уклали мирову угоду. Адвокат Олександр Добровінський, якого найняла сторона Кіркорова, раніше повідомляв, що угода має бути укладена у неділю ввечері, 12 грудня, а в понеділок про це буде повідомлено публічно. Поки, проте, офіційних повідомлень на цю тему не надходило.

Виявлений відеозапис, за словами адвоката співака, повністю перекреслює всі претензії з боку Яблокової. На ній видно, що між учасниками конфлікту відбувається сварка, причому Яблокова називає Кіркорова нецензурним словом. У відповідь артист сильно штовхає її, Яблокова спотикається, але утримується на ногах, Кіркоров замахується рукою, але удар вже не досягає обличчя Яблокової, бо дівчина тікає за лаштунки.

Зі свого боку адвокат Яблокової Сергій Жорін розповів, що мирова угода буде мати на увазі компенсацію, яку Яблокова перерахує до фонду Чулпан Хаматової - на допомогу хворим дітям.

Читайте також:

Побита Кіркоровим жінка погодилась його пробачити за гроші

Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Білан зізнався, що страждав на таку ж хворобу, як і Кіркоров

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація