Соломія Вітвіцька прокоментувала конфуз у прямому ефірі, коли зняла туфлі

Соломія Вітвіцька прокоментувала конфуз у прямому ефірі, коли зняла туфлі

Фото: instagram.com/solomiyavitvitska

Ведуча забула взутися.

З ведучою "ТСН" на каналі "1+1" Соломією Вітвіцькою стався конфуз у прямому ефірі.

Зірка каналу, сидячи за столом під час ефіру "ТСН", вирішила зняти туфлі на високих підборах і вести програму босоніж. Однак трапилося так, що епізод, в якому Соломія перебувала без взуття, потрапив у кадр.

Уважні глядачі помітили босоногу ведучу і засипали її приватними повідомленнями. Вітвіцька, своєю чергою, також відреагувала на інцидент, опублікувавши ролик у своєму Instagram.

Забула і не взула. Нова студія, нові туфлі, високі підбори. Жінки часто під столом знімають туфлі з підборами. Казуси в прямому ефірі бувають часто, але не завжди помітні глядачам. Отримала шквал ваших повідомлень в директ від уважних підписників! Дякую за підтримку і розуміння! Жодного хейту. Ви мої крила! Сьогодні буду уважнішою і намагатиму подружитись з "підступним" столом у студії

зауважила зірка

Шанувальники оцінили відвертість ведучої і вміння адекватно сприймати такі казуси.

  • З кожним таке буває. Ви чудова ведуча!
  • У мене тільки чоловік помітив.
  • А туфлі-то які красиві. Якби не цей казус, то і не звернула б уваги, а взагалі, всі ми так робимо.
  • Так навіть цікавіше дивитися.
  • Пам'ятаю як декілька років тому Соломія в прямому ефірі, розповідаючи новини, почала сміятись і довго не могла зупинитись. Шукав відео, але не зміг найти.

Нагадаємо, не так давно казус стався з колегою Соломії Вітвіцької Марічкою Падалко. У неї просто під час прямого ефіру випав передній зуб.

Повʼязані теми:

Наступна публікація