Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стала відома дата прем'єри "Найкращого ресторану з Русланом Сенічкіним"

Перший випуск програми глядачі каналу "1+1" побачать вже у понеділок, 11 квітня.

Вже 11 квітня о 15:45 в ефірі каналу "1+1" стартує нове реаліті-шоу "Найкращий ресторан з Русланом Сенічкіним", в якому представники ресторанів з усієї України боротимуться за те, щоб саме їхній заклад конкуренти визнали найкращим.

У цьому проекті маленьке концептуальне кафе може змагатися з великим рестораном, адже не завжди модна вивіска говорить про якість послуг, що надаються.

Згідно з умовами реаліті-шоу, в кожному випуску беруть участь троє рестораторів. Кожен з них оцінює заклади конкурентів за чотирма критеріями: концепт ресторану, сервіс, кухня і чистота. Ресторан, якому дістанеться найбільша сума балів, отримає звання переможця програми.

Однак вплинути на результат ситуації може арбітр - ведучий проекту Руслан Сенічкін, який в день фіналу, оголошуючи учасникам оцінки від суперників, може присудити одному з них бал від 1 до 10.

Найкращий ресторан з Русланом Сенічкіним_2
прес-служба каналу "1+1"

Цікаво, що він не тільки буде давати експертну оцінку учасникам, а й порадить глядачам, на які деталі варто звертати увагу, приходячи до закладу, а також дасть практичні рекомендації як відвідувачам ресторанів, так і самим рестораторам.

Уже в понеділок у прем'єрному епізоді програми за звання кращого змагатимуться три столичних заклади - стейк-хаус "Wine City Grill", джазовий ресторан "Панорама" і ресторан-караоке "Amber". Всі три заклади особливу увагу приділяють м'ясним стравам. В гостях у конкурентів учасників чекає чимало сюрпризів, у тому числі і неприємних. Але це їм тільки "на руку", адже це привід обґрунтовано знизити бали супернику.

Найкращий ресторан з Русланом Сенічкіним_4
прес-служба каналу "1+1"

Всього в проекті візьмуть участь 120 кафе, ресторанів, кондитерських і заміських комплексів з 11 міст України. Зокрема, знімальна група проекту побуває в Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Львові, Житомирі, Чернігові, Харкові та інших містах.

Виробництвом проекту "Найкращий ресторан з Русланом Сенічкіним" займався "Friends production".

Залиште свій коментар

Вибір редакції