Стали відомі результати аналізу ДНК Далі на батьківство

Під час ексгумації були взяті зразки двох великих кісток, волосся і нігті художника.

Аналіз ДНК останків Сальвадора Далі показав, що знаменитий художник не був батьком іспанки Пілар Абель, яка через суд домоглася ексгумації тіла і проведення експертизи.

Про це пише La Vanguardia.

Результати експертизи, яка проводилася патологоанатомами в Барселоні і Мадриді, виявилися негативними. Результати вже були передані суду, офіційне рішення буде прийнято на судовому засіданні 18 вересня в Мадриді.

У червні суд Мадрида задовольнив позов Пілар Абель, що заробляє на життя пророкуванням майбутнього і рішенням проблем за допомогою зняття порчі, на ексгумацію тіла Сальвадора Далі для проведення аналізів ДНК. Незважаючи на спроби Фонду "Гала — Сальвадор Далі" та мерії Фігерасі скасувати або хоча б відстрочити ексгумацію, вона була проведена в ніч з 20 на 21 липня.

ВідеоУ Іспанії через твердження жінки даремно ексгумували останки Сальвадора Далі

Під час ексгумації були взяті зразки двох великих кісток, волосся і нігтів  художника. Тіло добре збереглося завдяки бальзамуванню, зберегли свою форму навіть знамениті вуса художника. Абель стверджує, що її мати Антониа Мартінес де Аро в середині 1950-х років мала зв'язок з художником, коли працювала в будинку його друзів у Кадакесе.

В цей час там жив Далі разом зі своєю дружиною та музою Галою. Завагітнівши в 25 років, Антоніа переїхала у Кастельон-де-Ампуріас, вийшла заміж за 29-річного чоловіка на ім'я Хуан. Він і став офіційним батьком Абель.

Залиште свій коментар