Стало відомо про госпіталізацію Анджеліни Джолі – ЗМІ

Зірка ретельно приховує критичний стан здоров’я.

У голлівудської акторки Анджеліни Джолі, яка остаточно домовилася про розлучення з Бредом Піттом, проблем зі здоров’ям не поменшало.

Як повідомляє австралійське видання NW, у березні зірка була госпіталізована, однак інформація про це потрапила у ЗМІ тільки зараз. Подейкують, що перебуваючи у власному будинку, знаменитість знепритомніла.

Хто саме викликав швидку – покоївка чи хтось зі старших дітей, невідомо. Акторку одразу ж забрали до лікарні. Згідно з виданням NW, за результатами обстеження, стало зрозуміло, що у Анджеліни виснаження.

Джерела, близькі до Джолі, поділилися, що зірка страждає від безсоння і втрати апетиту, що послаблює її фізично і призводить до виснаження нервової системи. Сама вона відмовляється визнавати, що з нею щось не так.

Навіть екс-чоловік Бред Пітт стурбований її станом здоров’я і просить Анджеліну пройти обстеження. Адже, крім усього іншого, Джолі несе відповідальність за шістьох прийомних і біологічних дітей пари.

Бред намагається умовити Анджеліну лягти до клініки, щоб пройти реабілітаційний курс. Але та поки рішуче відкидає такі заходи, заявляючи, що вона дуже зайнята.

Залиште свій коментар