Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Мережі оприлюднили перші фото майбутньої сцени пісенного конкурсу.

Організатори популярного пісенного конкурсу "Євробачення-2020", які нещодавно представили офіційний логотип конкурсу, показали, як виглядатиме сцена у Роттердамі.

Розробником неймовірного майданчика у одному з найбільших міст Нідердландів вчергове став німець Флоріан Відер, який виступає дизайнером сцени "Євробачення" вже шостий рік поспіль.

"Дизайн демонструє зв'язок між небом, морем і землею. Горизонт пов'язує ці елементи, і цей горизонт буде працювати як вікно, яке відкриває світ "Євробачення -2020". План дизайну сцени зображає канали та мости, які з'єднують землю і воду в Нідерландах. Таким дизайном ми хочемо максимально наблизити учасників до аудиторії", - зазначив Відер.

Окрім сцени, яка має досить приголомшливий вигляд, на знімках також можна побачити слоган цьогорічного конкурсу Open Up ("Відкрийся"). 

Нагадаємо, що пісенний конкурс "Євробачення-2020", у якому свою участь підтвердила 41 країна, відбудеться у Роттердамі. Півфінали конкурсу заплановані на 12 і 14 травня, фінал - 16 травня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції