Суд дозволив Брітні Спірс самостійно найняти адвоката у справі про опіку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд дозволив Брітні Спірс самостійно найняти адвоката у справі про опіку

Associated Press

Новим захисником виконавиці став Метью Розенгарт.

Суддя Верховного суду Лос-Анджелеса в середу, 14 липня, дозволив американській співачці Брітні Спірс самостійно найняти адвоката в справі про опіку.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що новим захисником виконавиці став колишній федеральний прокурор Метью Розенгарт. Це рішення гучно привітали шанувальники руху #FreeBritney, які зібралися біля будівлі суду.

Сама Спірс, яка телефоном взяла участь у слуханні, вказала судді, що схвалює кандидатуру Розенгарта. 

Вона також заявила, що "хотіла б звинуватити свого батька в зловживанні опікунством".

"Якщо це не жорстоке поводження, я не знаю, що це", - висловилася співачка, згадавши, як батько відмовляв їй у "таких простих речах, як кава, водійські права і вітаміни для волосся".

Розенгарт, зі свого боку, висловив сумнів щодо того, чи потрібно було призначати зірці опікунів у 2008 році, додавши, що група юристів з його компанії уважно вивчить деталі угоди

Водночас пані адвокат опікуна Спірс Віван Торін наголосила на тому, що її підзахисний "завжди діяв лише в інтересах доньки".

Нагадаємо, що адвокат Сем Інгем, який 13 років представляв інтереси Брітні Спірс в суді у справі про опіку, подав у відставку слідом за її менеджером.

Інсайдери повідомляли, що рішення адвоката, ймовірно, пов’язане з виступом Брітні в суді. Так, зірка сказала, що вона не знала, що може подати заяву про припинення опікунства, тим самим звинувативши Інгема. Сем, зі свого боку, запевнив, що він неодноразово пропонував їй різні варіанти щодо вирішення питання про опікунство, зокрема про його припинення.

Нещодавно Брітні Спірс вперше за 13 років опікунства своїм батьком зробила публічну заяву в залі суду. Співачка виступала протягом 20 хвилин і за цей час розповіла, що не володіє своїм життям і хоче повернути свої права.

За словами виконавиці, під час примусового лікування їй призначили літій, через вживання якого вона почувалася "ніби п'яною" впродовж 5 років. Крім того, за словами зірки, її змусили поставити внутрішньоматкову спіраль, щоб вона не могла мати дітей, без права видалити її.

Батько ж цю інформацію заперечив, а суд відхилив прохання артистки про скасування опікунства

Нові подробиці битви Брітні Спірс за опікунство: співачка телефонувала в службу порятунку

Нові подробиці битви Брітні Спірс за опікунство: співачка телефонувала в службу порятунку
Наступна публікація