Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд заборонив Джонні Деппу наближатися до дружини

Актриса передала документи юристам через три дні після смерті 83-річної матері Деппа.

Суд в Лос-Анджелесі, США, задовольнив позов актриси Ембер Херд, яка просила заборонити її чоловікові Джонні Деппу підходити до неї ближче, ніж на 100 ярдів (близько 90 метрів - ред).

У той же час суддя Карл Мур не став забороняти Деппу наближатися до собаки його дружини — тер'єра із кличкою Пістол, на чому наполягала вона сама, визнавши, що на це немає достатньо підстав.

Раніше в п'ятницю стало відомо, що Херд звернулася в суд, звинувативши Деппа в неодноразовому побитті. Актриса і її адвокат Саманта Спектор надали свідоцтва домашнього насильства і попросили про видачу тимчасового охоронного ордера — документа, який забороняє Деппу наближатися до Херд.

23 травня 30-річна Херд подала на розлучення із Деппом.

В якості причини були вказані нездоланні протиріччя. Актриса передала документи юристам через три дні після смерті 83-річної матері Деппа, Бетті Сью Палмер.

Депп і Херд одружилися в лютому 2015 року. Депп, який прожив з французькою співачкою Ванессою Параді 14 років, у 2012 році пішов до Херд. Вони познайомилися під час зйомок в кінокартині "Ромовий щоденник" в 2011 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції