Аллу Пугачову госпіталізували через різке нездужання

Дата публікації
Перегляди
2912
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аллу Пугачову госпіталізували через різке нездужання

Пугачовій стало зле / Фото: РИА Новости

Через рік після операції на серці Пугачова знову опинилась у лікарні.

Примадонна російської естради Алла Пугачова звернулася за кваліфікованою медичною допомогою через різке нездужання. Артистці провели коронарографію і перевірили прохідність судин.

Алла Борисівна звернулася за допомогою до лікарів Наукового центру серцево-судинної хірургії імені Бакулєва. Саме там їй робили операцію на серці минулого року. Пугачова скаржилася на нездужання, проте від госпіталізації в той же день відмовилася.

Проте ситуація була неясною і вже близько полудня в понеділок Алла Борисівна знову з'явилася в клініці. Її відразу ж провели в елітне відділення, де заздалегідь була підготовлена ​​палата. Вже там артистку підготували до складної процедури коронографії і через годину провели її, повідомляють Life News.

Видання наводить слова співробітника центру: "При стентування необхідно дотримуватися суворої дієти. Алла Борисівна, мабуть, не завжди виконує приписи лікарів. Їй провели коронарографію, перевірили прохідність судин і, на щастя, ніяких серйозних патологій не виявили".

Коронарографія - це рентгенологічний метод пошуку і дослідження місць звуження судин. Близько доби після проведення непростої процедури Алла Пугачова залишалася під наглядом лікарів-кардіологів, але у вівторок співачка близько десяти годин ранку покинула центр.

Читайте також:

Алла Пугачова та Максим Галкін відзначають "рожеве весілля"

На Аллу Пугачову впала стеля

У Алли Пугачової знову проблеми із серцем

Наступна публікація