Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Доньці Лободи маму заміняють котики і собачки

Співачка розповіла скільки працює і як їй не вистачає кіно.

Українська співачка Світлана Лобода розповіла про своє життя журналістам ТСН.Особливе.

У Вас є якась особлива історія для Крим Мьюзік Феста?

- Буде виходити ведмідь! Він буде танцювати і перекидатися. Якщо, дасть Бог, він буде. Якщо він нікого не роздере, то буде робити свої стандартні руху.

Слухайте, Ви взагалі в живій дикій природі ведмедів бачили?

- У мене була фотосесія з ведмедями. Тому, в принципі, в той момент я ще не знала, що вони дуже небезпечні. І не дивилася страшні картинки в Інтернеті, і чим закінчуються необережні походи до ведмедів.

Ви знімали кліп в Ісландії. Чому на льодовиках?

- У мене з'явилася пісня, я вважаю, що це найкраща пісня за всю мою творчість. Вона має назву "40 градусів". Вона драматична.

Чому "40 градусів"?

- Ну ось таке відчуття жінки, яка співає про свої любовні переживання. Про те, що спонукає її почуття, яке в ній поселилось. Про те, який градус цього почуття. Під таку пісню знімати звичайне відео, якось, не було абсолютно бажання ніякого. Ми в перший день знімали льодовики. У нас були за планом вертолітні зйомки. Мене забрали на вертольоті, я летіла близько 40 хвилин. Далі нас висаджують на льодовиках. Ми сіли в машину, у якої були гусениці замість коліс і піднялися в найскладніші точки ... були обриви божевільні. І в останній момент, коли вже наша машина досягла пункту призначення її почало нести в боком. І ми так проїхали 8 метрів. Машина зупинилася впершись у крижану виїмку, ось вона допомогла нам зупиниться і не злетіти стрімголов вниз.

Коли відчинилися двері, під нами була ущелина метрів 50-70. Ми не могли вийти тому що ти дивишся, а там ось ... закриваєш двері назад, ми вилазили через переднє сидіння. І у нас хвилин 40 було таке мовчання, поки ми зібралися знову і зрозуміли, що потрібно закінчити зйомку.

Про що ви тоді думали?

- Головою вдарилася об скло ... Я зрозуміла, що єдине що я можу зробити, це встигнути помолиться і я встигла сказати "Отче наш". І коли я вийшла, я написала татові смс. Мамі ніколи не ризикую такі речі розповідати, тато у нас екстремал. Він написав, що я повинна думати про дитину

Світлана, а як ви поєднуєте оцю абсолютно навіжену зайнятість: Ісландію і дитину. Ви її з собою возите?

- Ви знаєте ні, я вважаю, що у дитини до трьох років має бути свій простір. І втручатися не можна. Вона знаходиться у мене вдома, у нас дуже великий будинок і територія. Вона гуляє в саду. У нас є кішечки, собачки, які їй подобаються, рибка, яку вона годує щоранку. Вона говорить дуже багато слів зараз. Ми дійсно дуже мало її бачимо, ми постійно на гастролях. Я вважаю, що життя артиста вона безумовно пов'язана з тим, що ти абсолютно мало часу приділяєш своїй родині, і тут до цього потрібно ставитися з розумінням. Мені здається, коли дочка виросте, вона буде пишається своєю мамою і татом. І їй краще, що ці люди: її рідні і близькі були реалізовані, були успішні, ніж сиділи вдома підтирати за нею і виносив підгузки.

А батьки як ставляться?

- Мама і тато нам дуже допомагають.

А батьки Андрія?

- Ось буквально недавно вони були у нас на концерті. У Чернівцях здається, пару днів тому.
Говорили: "Боже ти така худенька!"

Слухайте, ну ви швидко відновилися після вагітності. До пологів ви були більша, ніж зараз.

- Я думаю це мої батьки. Мама в мене дуже худенька, і тато стрункий хлопець був все життя.
Зараз їм 55 років і мамі і татові. І вони дуже добре виглядають.

Ви сиділи колись на дієтах?

- Я все життя намагаюся поправиться.

Є час на себе?

- Найбільше про що я сумую, це те що я дуже мало дивлюся кіно. Я дуже люблю дивитися фільми і я б сказала, що могла б бути завзятим кіноманом якби не час який я маю.

З батьком своєї дитини ви часто бачитесь? Так що б не працювали ,а щоб просто сісти вдвох?

- Вечорами, коли ми приходимо додому втомлені, і коли хочеться просто скоріше лягти спати.

Вам цього року 30, ви себе не 30 років відчуваєте?

- Зараз такий період часу, що я себе відчуваю трохи втомленою, і мені дуже хочеться на відпочинок. У мене це відбувається раз в році до осені. Як тільки я виїжджаю на відпочинок на тиждень і відразу знову відчуваю себе добре.

Тобто тижня вам достатньо.

- Цілком. Інколи вистачає і 5 днів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції