Донька Насті Приходько дебютувала на телебаченні

Дата публікації
Перегляди
5475
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Донька Насті Приходько дебютувала на телебаченні

Дворічна Нана разом з зірковою мамою вперше прийшла на інтерв'ю.

Дворічна Нана схожа на батька
Співачка Анастасія Приходько разом із дворічною донькою Наною дебютувала перед камерами. Вона розповіла ТСН.Особливе про стосунки з чоловіком і про те, як, нарешті, помирилася із його родиною.

Дворічна Нана - чарівна, скромна і сором'язлива. У спілкуванні вибаглива. Настя каже - у цьому донька схожа на неї. Адже зовнішністю вона вдалася у тата.

Анастасія з донькою майже не розлучається. Залишати її на тата поки що не наважується, оскільки здебільшого він з мамою тільки грається. В іншому у Наниного тата обмежень немає - Приходько йому довіряє і сцен ревнощів йому не влаштовує.

"Я не переживаю, я завжди знаю, де він, з ким він, тим більше я з ним вже 3 роки і ніколи у нас не було сварки саме з цього приводу", - стверджує співачка.

Зараз родина співачки Приходько і абхазького бізнесмена Нурі Кухілави живе сама за містом. Але Нана з мамою часто приїзджає у Київ, доглядати за бабусею. Тато до них приєднується рідко.

Поки Настя радіє лише примиренню з родиною Нурика. Важкий час, коли батьки були проти їхнього цивільного шлюбу, вже позаду. І тепер співачка вже спокійно може говорити про свекра і свекруху.

"Коли пройшло стільки часу, врешті, я зрозуміла їхній характер,  вони - мій, тому стало набагато краще", - каже Приходько.

Зупинятися на одній дитині Настя з чоловіком - не збираються. Нанин тато хоче, щоб у неї був братик, мама - мріє про ще одну донечку.

Анастасії Приходько вперше показала телекамерам свою дворічну Нану

Анастасії Приходько вперше показала телекамерам свою дворічну Нану

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5475
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація