Княгиня Монако розповіла, як "втікала" з весілля

Як зазначає молоде подружжя, королівські історії для всіх апріорі привабливі. Навіть якщо все в них - вигадка.

Княгиня Шарлін з князем Альбером / Фото: AFP
Не минуло й півроку після помпезною весілля головного донжуана Європи, як перша пара Монако вирішила нарешті розвіяти плітки.

Всі пам'ятають, як чарівна наречена Шарлін плакала біля вівтаря, і, як переживали журналісти, геть не від щастя. Мовляв, колишня плавчиха з ПАР двічі намагалася втекти з-під вінця, і її мало не знімали з літака, а в медовий місяць вона і зовсім нібито жила з князем Альбером в різних готелях.

Тепер подружжя Грімальді зважилося відверто поговорити з пресою. У скромній чорній сукні Шарлін все така ж романтична, як і в день весілля в мереживах від Армані. Тільки дивиться тепер на свого чоловіка з ласкавою посмішкою, а не зі сльозами на очах. Сам Альбер не перестає гримасувати і жартувати. На запитання в лоб "Тікала чи ні?" Шарлін лише хитає головою.

Читайте: Весілля століття в Монако: князь Альбер II і княгиня Шарлін

"Це неправда. Стали б ми з такими зусиллями організовувати ці фантастичні два дні, збирати дорогих друзів, якби нам не хотілося цього весілля? Знаєте, мені це здається просто смішним", - зізналася колишня плавчиха в інтерв'ю Today.

Княгиня Шарлін з князем Альбером / Фото: AFP
Королівські історії, за її словами, для всіх апріорі привабливі. Навіть якщо все в них - вигадка.

"У журналістів була чудова можливість подати щось у негативному ключі. Продажі забезпечені. Хтось із цих злостивців заздрить, хтось ревнує, що ми в підсумку все-таки разом", - підхоплює Альбер.

А на претензії уважною публіки, що, мовляв, мало звертав уваги на свою наречену, навіть образився: "Це несправедливо! Я вважав, що постійно дивився на тебе і посміхався. Значить, комусь цього мало".

Але головна улюблена жінка в його житті - як і раніше мама. Недарма і наречену Альбер підбирав, схожу на голлівудську діву Грейс Келлі.

Читайте також:

Перше інтерв’ю принцеси Шарлін: Ніяк не звикну до нової ролі

Дружина князя Монако заборонила чоловікові бачитися з колишніми коханками

Весілля століття в Монако: князь Альбер II обвінчався з княгинею Шарлен Уіттсток

Повʼязані теми:

Наступна публікація