Лідія Таран провела з молодим хлопцем вечір у трамваї

Дата публікації
Перегляди
5395
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Про проект "дитина", як висловилася сама Таран, Олексій дізнався лише під час побачення.

Зустріч Ліди з молодим чоловіком відбулася в рамках проекту «І прийде кохання» / Фото: прес-служба
Телеведуча Лідія Таран провела романтичний вечір в трамваї з чоловіком, молодшим неї на 10 років. 24-річний аспірант Олексій з першої хвилини заінтригував Лідію. Місце для побачення було вибрано неординарне: затишний трамвайчик, прикрашений гірляндами, колесив по спецмаршруту.

У вагончику був накритий столик на двох. За чаєм, який дивом не розплескати, Ліда та Олексій намагалися дізнатися більше один про одного.

Вечір закінчився величезним оберемком хризантем, який зайняв півтрамвая, але зворушив Ліду більше, ніж вишукані букети троянд.

"У моєму житті їх (троянд) стільки було, що мене ними вже не здивуєш ... - каже Ліда. - А ось ці квіти, які пахнуть так по-осінньому, дивно милі. Ось тільки як я їх в машину донесу?"

Молодик виявився справжнім романтиком. Підхопивши весь оберемок, він дбайливо доніс квіти до машини Ліди і акуратно занурив їх у салон. При цьому Ліда зазначила, що Олексій не забув послужливо відкрити перед нею двері машини.

"Так, є справжні чоловіки і в 24 роки, - радіє Лідія. - Вік для побачень - він же не важливий. Головне, що людина думає, говорить і як поводиться".

Схоже, Ліду повністю влаштовують вчинки Олексія. Вона готова знову з ним зустрітися. Сам же хлопець був злегка збентежений наявністю у Ліди дочки Василини. Можливо, молодий залицяльник поки не готовий до виховання дітей. Про проект "дитина", як висловилася сама Таран, Олексій дізнався лише під час побачення.

"Але це нічого не значить, - запевняє хлопець. - Ліда-дуже розумна жінка".

Зустріч Ліди з молодим чоловіком відбулася в рамках проекту "І прийде кохання" на 1+1. Учасниці відбирають чоловіків за анкетами і запрошують їх на побачення. Героїні не шукають собі пару, мета проекту - розібратися в психології стосунків чоловіка і жінки.

Якщо чоловік сподобався героїні, вона може зустрітися з ним знову. Як бачимо, аспірант Олексій торкнув серце Ліди і вона готова продовжити спілкування. Правда, поки без Василини.

Стежимо за розвитком відносин Ліди і Олексія у вівторок о 21.15 на 1+1!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
5395
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація