Мама Руслани не пропустила жодного її концерту

Мама Руслани не пропустила жодного її концерту

Ніна Лижичко / Фото: gazeta.ua

Під прицілом дослідження "ТСН.Особливе" батьки зірок - у цьому випуску мама Руслани Лижичко.

Усе своє життя Ніна Лижичко присвятила Руслані - вона знає всі її пісні, намагається не пропускати жодного концерту і пам'ятає кожен етап становлення запальної українки.

"Всюди, де я пам'ятаю свої яскраві моменти дитинства у Львові, всюди зі мною була мама. Ми ходили в музичну школу разом, в студію при консерваторії разом", - розповідала Руслана.

Зустріч ТСН-особливе Ніна Аркадіївна Лижичко призначила в одній зі львівських кав'ярень. Свій дім називає фортецею для найближчих. Журналістам і навіть знайомим туди зась. Та майже на кожне інтерв'ю вона залюбки бере з собою найдорожче - світлини та іграшки Руслани.

"Мама відмовилася від особистого життя.Вони розлучилися з татом, коли мені було 7 рочків.Мама не хотіла мати нікого і сказала: моя дівчинка чужого дяді в квартирі не буде бачити", - зізнавалася співачка.

Другий раз Ніна Аркадіївна вийшла заміж лише після того, як своє особисте життя влаштувала Руслана. Їй було 45, йому – 23. Разом вони прожили 15-ть років.

Півроку тому Ніна Аркадіївна овдовіла. І наразі все її життя пов'язане лише з Русланою. Пані Ніна навіть працює в рекламно-продюсерському агентстві, яке належить її доньці.

Вони зідзвонюються щодня, іноді мама Руслани приїздить до Києва і готує доньці улюблені домашні страви. Відома співачка теж часто навідується до Львова. І мама завжди поруч. А останнього разу на відкритті стадіону до "Євро-2012" так підтримувала виступ своєї Руслани, що тепер лікує горло.

Читайте також:

Руслана заспівала гімн вболівальників футболістам збірної України

Руслана змінила образ і випустила новий кліп

Руслана зізналась, що залицялась до чоловіка

Мама Руслани не пропустила жодного її концерту

Мама Руслани не пропустила жодного її концерту

Повʼязані теми:

Наступна публікація