Рижов з "Дискотеки Аварії" не знайшов у Куршевелі розпусту

Дата публікації
Перегляди
1957
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рижов з "Дискотеки Аварії" не знайшов у Куршевелі розпусту

Рижов ніде не побачив розпусти

Музикант оселився в недорогому готелі і мирно катається на лижах.

Музикант відомої поп-групи "Дискотека Аварія" Олексій Рижов розповів про свої враження від відвідин популярного серед російських олігархів зимового курорту Куршевель.

Олексій, для якого всі свята стали робочими, викроїв в середині місяця чотири дні для відпочинку у Франції. Музикант оселився в недорогому за місцевими мірками готелі на висоті 1850 метрів.

За словами Рижова, він так і не зрозумів, чому Куршевель придбав славу курорту для мільйонерів і взагалі злачного місця.

"Я за свій відпочинок віддав більш ніж осудну суму. Приблизно стільки ж, наприклад, коштувала середньостатистична поїздка до Таїланду на ті ж дати. Не можу зрозуміти, звідки беруться ці чутки про піднебесні ціни і розпусту, що відбувається в цьому прекрасному місці. Особисто я вставав о дев'ятій ранку, їхав кататись і до шостої вечора вже валився з ніг від утоми. Я навіть нікого зі знайомих там не зустрів, хіба що Глюкозу з сім'єю, яка заскочила туди буквально на кілька днів", - розповів співак.

За словами артиста, за весь час в Куршевелі він не відвідав жодної зіркової тусовки.

Нинішній сезон став третім в гірськолижній практиці Рижова. До цього виду спорту його долучив друг і колега Дмитро Федоров.

В даний час Олексій віддає перевагу червоним гіркам: "Насправді, я абсолютно нормально спускаюся з чорної. Але червоні мені подобаються більше, вони цікавіші. А потім, я не такий вже фанат екстриму".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Дата публікації
Перегляди
1957
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація