"Танці з зірками": відомий гуморист став учасником шоу

"Танці з зірками": відомий гуморист став учасником шоу

пресслужба каналу "1+1"

Капітан команди "Стояновка" у "Лізі сміху" Іван Люленов підтвердив свою участь.

Телеканал 1+1 працює над новим п'ятим сезоном головного танцювального шоу країни "Танці з зірками".

Триває #танціззіркамиchallenge – традиційний зірковий челендж, у якому учасники сезону кидають одне одному виклик із запрошенням на легендарний паркет. Нещодавно учасниця "Жіночого Кварталу" Анастасія Оруджова прийняла #танціззіркамиchallenge та кинула виклик капітану команди "Стояновка" у "Лізі сміху" Івану Люленову.

Іван Люленов / пресслужба каналу "1+1"

Сьогодні гуморист прийняв челендж, опублікувавши в Instagram відео, у якому співає авторську пісню про "Танці з зірками".

"Від танців чекаю краси і творчості. Мені б хотілося, щоб я і моя партнерка дійсно добре танцювали і заслуговували кожен прохід до наступного етапу. Раніше я не танцював професійно. Лише на всіх весіллях і гуляннях в Молдові ми танцюємо наші народні танці, а так: дискотеки і вдома, коли ніхто не бачить. І якщо вже це "Танці із зірками" - буду зіркою, хоч я і на метро катаюся", - прокоментував Іван Люленов.

Іван кинув виклик українському актору Костянтину Войтенко, який виконав головну роль у новому серіалі телеканалу ТЕТ "Ромео та Джульєтта з Черкас", а чи прийме він #танціззіркамиchallenge, стане відомо вже незабаром. Слідкуйте за офіційною сторінкою "Танців з зірками" в Instagram. 

Нагадаємо, виклик #танціззіркамиchallenge вже прийняли співачка Джамала, учасник гурту Танок на майдані Конґо Олег Фагот Михайлюта, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька, український актор Олексій Суровцев, гумористка Анастасія Оруджова. Прийняв виклик і україно-американський чемпіон світу з латинських танців, хореограф, переможець шоу "Dancing With The Stars" Макс Чмерковський, який повідомив, що стане новим суддею шоу "Танців з зірками".

Наступна публікація